Sedat Özsoy pazar gününü FSM'ye ayırdı

Sedat Özsoy pazar gününü FSM'ye ayırdı
Pazar gününü komple Fatih Sultan Mehmet mahallesi gezisine ayıran Seday Özsoy mahalleli tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

Cami cemaatiyle yapılan toplantının ardından, gerçekleşen esnaf gezisi birkaç kişi tarafından yarıda kesilmek istendi. Polis bu kişileri gözaltına almak isterken, AK Partili Sedat Özsoy ve Hüseyin Özdemir araya girerek bu kişilerin gözaltına alınmasını engelledi ve AK Partililer esnaf gezisine ara vermeden devam etti. Özsoy, esnaf gezisinden sonra mahallede ev ziyaretleri ve geniş katılımlı dernek toplantısında halka buluştu.

fsm7.jpg

‘Siz istemezseniz tuğlanıza dahi dokunmayız’

 
AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Sedat Özsoy, Pazar gününü Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’ne ayırdı. İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir’le birlikte Sabah namazını İmamı Azam Camii’nde kılan Özsoy, daha sonra esnaf ve dernek ziyaretleri yaptı. Sarıyer’in tüm mahallelerinde büyük ilgi gören AK Parti’li Özsoy’a FSM’den de ilgi büyüktü.
 
Öğle saatlerinde partililerle birlikte esnafı gezerek destek isteyen Özsoy, akşam Sivas Doğanşar Kabaçam Köyü Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti. Sivaslıların yoğun ilgi gösterdiği toplantıda mahallenin mülkiyet problemi konuşuldu.
 

"Herşeye beraber karar vereceğiz"

 
fsm8.jpg
 
Sarıyer’e altın çağını yaşatacak büyük projelerle geldiğini belirten Özsoy, “Bu ülkeye hizmet etmek için mücadele eden güçlü bir hükümetimiz var. Bizim amacımız sizlere, bölgemize hizmet etmek. Bugüne kadar hep huzur vermek için uğraştık. Görev yaptığım dönemlerde de bunu sağladım. Sizler benim hizmetlerimi biliyorsunuz. Kimsenin tuğlasına dokunmadık. Bundan sonra zaten dokunmayız. Birçok mahallemizde tapular hazırlandı yakın zamanda Büyükşehir Belediye Başkanımız Sarıyer’e gelecek ve tapular dağıtılacak. Derbent mahallesi çözüme kavuştu yakında temeller atılacak. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Kadir Topbaş başkanımızla konuştum, tüm daireler 95 metrekare olacak. 2 ay içerisinde örnek blok yapılacak, içine eşyalar yerleştirilecek o zaman dedikoducuların elinde iftira üretecek hiçbir olanak kalmayacak. İnşallah aynı uygulamaları Fatih Sultan Mehmet’te de yapacağız. Projelerimizi masaya yatıracağız sizlere ne diyorsunuz diye soracağız. Yok, biz bu şekilde huzur içinde iyiyiz diyorsanız tamam diyeceğiz. Biz bugüne kadar hiç kimsenin evinin tek tuğlasını yıkmadık. Sedat Özsoy’u iyi hatırlıyorsunuz, burada çatısını, katını yapan birçok arkadaşımız var, biz o huzuru o dönemde getirdik. O yüzden bu tür projelere sizlerle beraber karar vereceğiz” dedi.
 
fsm4.jpg
 
İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir’de Sarıyer’de belirli mahallelerde mülkiyet meselesi konusunda önemli adımlar attıklarını belirterek, FSM ve Derbent projesi ile ilgili bilgi verdi. Özdemir, “Şuanda FSM ile ilgili bir proje yok. Böyle bir şey olursa önce sizlere soracağız ve mutabık kalırsak yerinde dönüşümle sorunu çözeriz. Biz böyle yaşamak istiyoruz derseniz zaten biz bir şey yapmayız” dedi. 

fsm2.jpg

fsm3.jpg

fsm5.jpg

fsm6.jpg

Bu haber toplam 6269 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT
1 Yorum