Seçimi almaya geliyorum

Seçimi almaya geliyorum
Şükrü Genç: İişgal altındaki belediyemizi kurtarmak için Sarıyer'de seçimi almaya geliyorum.

Sarıyer Belediye Başkanlığı için CHP’den aday adaylığını açıklayan İnşaat Mühendisi Şükrü Genç, Sarıyer Manşet’e konuştu. Genç iddialı açıklamalarda bulunarak,  “Sarıyer’de seçimi almaya geliyorum” dedi.

Yerel seçimler yaklaştıkça aday adayları da artmaya başladı. Gökan Zeybek, Sedat Özsoy, Erdal Sarıgöl’ün ardından, Erol Aydın ve Ercan Karakaş’ın da adı konuşulmaya başlandığı bu günlerde, 1994- 1999’da Sarıyer Belediye Meclis Üyesi olan İnşaat Mühendisi Şükrü Genç adaylığını açıkladı. Genç, CHP’nin tabanından geldiğini belirterek, “Özlemi içinde bulunduğumuz birlikteliğin, beraberliğin ve tek yürek olmanın coşkusuyla halktan yana belediye iktidarını kurmak için aday adayıyım” dedi.

Sarıyer’in temel problemlerini biliyorum
Tüm aday adaylarına başarılar dileyen Genç, hiçbir adayla bir probleminin olamayacağının altını çizerek, “Bizim amacımız belediyeciliğin doğru anlayışla yapılmasıdır. Sarıyer’in çok önemli sorunları var. Bu sorunları çözecek halkın yanında olan bir ekip gerekiyor. Sarıyer’in temel problemlerini çok iyi biliyorum. Bu problemlere günübirlik değil, devamlılık sağlayacak çözüm yollarını da çok iyi biliyorum.  50 yıllık Sarıyerli olarak Sarıyer’in sorunlarını Sarıyerliler ile birlikte çözeceğim” dedi.

Herkesi ve herkesimin belediye başkanı olacağım
Tüm Sarıyer’i geniş bir yelpazede düşünerek herkesin ve her kesimin oyunu rahatlıkla alabileceğine inandığını söyleyen Genç, Sarıyer’de gecekonduda yaşayan vatandaşımıza da yalıda oturan vatandaşımıza da köylerimizde oturan vatandaşımıza da eşit derecede kucak açarak herkesin ve herkesimin belediye başkanı olacağım” dedi.

Sarıyer’de model belediyeciliği oluşturacağız
Halkın her sorununun öncelikli olduğunu ve çözülmesi gerektiği bilinciyle hareket edeceğini söyleyen Genç, “Bir taraftan belediye çalışmalarımıza devam ederken Sarıyer’in sorunlarının çözümü için altyapı çalışmalarım olacak. Sarıyer’de model belediyeciliği oluşturmak için partimle ciddi çalışmalarımız var” dedi.

Mülkiyet sorununun nasıl çözüleceğini biliyorum
Yıllardır süregelen, her dönemde çözüleceği sözü verilen ve kendisinin de ‘her an her şey olabilir’ tedirginliğini yaşadığı Sarıyer’in en önemli sorunu olan mülkiyet probleminin çözümü için konuşan Genç, “Sarıyer’in en temel problemi hiç kuşkusuz mülkiyet problemidir. Vatandaşlarımız evlerinde rahat oturamıyor. ‘Her an her şey olabilir’ tedirginliği hâkim. Ben de bu tedirginliği yaşıyorum. Sarıyer’in temel sorunu olan bu problemin çözümü için nasıl bir altyapı gerektiğini biliyoruz. Çözüm halktan yana olacaktır” dedi.  

Sarıyer turizmde layık olduğu yere gelecek
Çocuklarımıza, gençlerimize, yetişkinlerimize sağlıklı ve verimli bir yaşamın gereklerini sunmak için hizmet edeceklerini belirten Genç, “Askıya alınan sosyal, kültürel etkinliklerin ve Sarıyer’in geleneklerinin yaşatılması için çalışmalarımız olacak. Çevre sağlığını, sporu, Sarıyer’in temeli olan balıkçılığı ve turizmi de layık olduğu yere getirmek için aday adayı oluyorum” dedi.

Bu haber toplam 1536 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT