Sarıyerli derneklerden Şükrü Genç'e hayırlı olsun ziyareti

Sarıyerli derneklerden Şükrü Genç'e hayırlı olsun ziyareti
Dernekler, STK’lar ve spor kulüplerinin temsilcileri Sarıyer Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Şükrü Genç’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Sarıyer’de faaliyet gösteren dernekler, STK’lar ve spor kulüplerinin temsilcileri Sarıyer Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Şükrü Genç’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Yeni dönemde Sarıyer’de gerçekleştirilecek projeler üzerine fikir alışverişi yapılan toplantıda Başkan Genç’e plaket ve forma hediye edildi.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde belediye başkan adaylığının açıklanmasının ardından birçok kuruluşun ziyaret ettiği Başkan Genç’in bugünkü konukları; Eynesil Dernek Fedarasyonu, Reşitpaşa Spor Kulübü, Sarıyer Kastamonulular Derneği, Sivas Suşehri Esenkaya Derneği,  Ardahanlılar Derneği ve Mesudiyeliler Derneği oldu. Ana Hizmet Binası’nda gerçekleşen buluşmada Başkan Genç, derneklerin ve sivil toplum kuruluşlarının Sarıyer’deki önemini vurguladı. Ziyaretin sonunda Reşitpaşa Spor Kulübü Şükrü Genç’e plaket ve forma hediye etti.

ziy-ic2.jpg

HEP BİRLİKTE YÜRÜYECEĞİZ

Ziyarette konuşan Başkan Genç, “Bizim amacımız yaşamın her alanına dokunmak. Bunu derneklerin, sivil toplum kuruşlarının yardımı olmadan yapamayız. Bizler bu iki dönem boyunca Sarıyer’de faaliyet gösteren kuruluşları çalışmalarımıza ortak ettik. Bundan sonrada bu yolu hep birlikte yürüyeceğiz. Bizim için tek bir doğru var. O da hiç kimseye sen kimsin, sen nerden geldin, hangi partiye oy verdin demeden sağlanacak bir birliktelik” dedi.

ziy-ic4.jpgziy-ic3.jpgziy-ic1.jpgziy-ic5.jpg

Bu haber toplam 3007 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT