Sarıyer'in sesi olacağız

Sarıyer'in sesi olacağız
Demokrat Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Av. Yaşar Ağsu, Sarıyer Sivaslılar Derneği’nin düzenlediği Sıla Gecesi’ne katıldı.

Seçim çalışmaları kapsamında Sivaslılarla sık sık bir araya gelen Demokrat Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Av. Yaşar Ağsu, Sarıyer Sivaslılar Derneği’nin düzenlediği Sıla Gecesi’ne katıldı. Gecede söz alan Ağsu, "Sizlerin rengi, sizlerin sesi olamaya geliyoruz” dedi.

Gecede söz alan Ağsu, “Av. Yaşar Ağsu, Demokrat Parti İlçe Başkanlığı tarafından demokratik yollarla seçilmiş bir adaydır. Başkanın dudakları arasından çıkmış, daha itibarı, daha çevresi olan bir camianın adayı değildir. Yaşar Ağsu Anadolu’nun avukatıdır, Anadolu’nun rengidir. Sizlerin rengi, sizlerin sesi olamaya geliyoruz” dedi.

Demokrat Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Avukat Yaşar Ağsu, İlçe Başkanı Osman Öztürk ve İlçe Yönetim üyeleri ile birlikte Sarıyer Sivaslılar Derneği’nin düzenlediği Sıla Gecesi’ne katıldı. Ferahevler’deki dernek binasında yapılan geceye ayrıca, diğer partilerin başkan adayları ve dernek başkanları da katıldı. Gecede söz alan Ağsu,” Şimdi herkes konuşmasına projelerini anlatarak başlar ama Sarıyer’in niye geri kaldığını anlatarak başlamalılar. Tarabya’daki otelin niye yapılmadığını, balık hallerinin niye yıkıldığını, gecekondu mahallelerinin niye gecekondu kaldığını, İstinye AVM’yi yaparken Pınar Mahallesi’nin yollarının niye kapatıldığını, bunları anlatacaklar. Sizde tercih yapacaksınız. O tercihin karşısında saygı duyacak kişilerden biri benim. Buna da saygı duymak zorundayız” dedi.

Tasımda Sarıyerlilerin içeceği hizmet suyu var
Konuşmasını kısa kesen Ağsu son olarak, “Benim tasımda Sarıyerlilerin içeceği, hizmet dolu, yüreğimi kattığım, beynimi kattığım, cesaretimi de katacağım hizmet suyu var, dileyen gelsin kana kana içsin!” dedi.

Bu haber toplam 1693 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT