Sarıyer’in ilk özel Diş Polikliniği

Sarıyer’in ilk özel Diş Polikliniği
Sarıyer, dişhekimliğinin tüm branşlarını bünyesinde barındıran ilk özel diş polikliniğine kavuştu.

Sarıyer’in ilk özel diş  polikliniği olan “Dental Park” Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in de katıldığı görkemli bir törenle Sarıyerlilerin hizmetine açıldı. Genç ve uzman diş hekimi kadrosuyla 09.00 – 24.00 saatleri arasında Sarıyerlilere hizmet verecek olan Dental Park, diş hekimliğinin tüm branşlarını bünyesinde barındırıyor. Hijyenik bir ortamda ağız ve diş sağlığında şeffaf bir tedavi yaklaşımı uygulayan Dental Park sayesinde, Sarıyer’in Ağız ve Diş Sağlığı alanındaki çok önemli bir eksiği de kapanmış oldu. 

dispolik2_287055255.jpg

Hastaların memnuniyeti açısından en ince detayların büyük titizlikle düşünüldüğü Dental Park, farklı konseptlerde dizayn edilmiş bekleme salonları ve en son teknoloji ile donatılmış muayene odaları, özel otoparkı ve aileler için düzenlenmiş ayrıntıları ile tedavi olurken kendinizi huzurlu bir ortamda hissetmenizi sağlıyor.

Sarıyer’in tam teşekküllü  bir diş polikliniğine kavuştuğunu söyleyen Dental Park’ın sahibi Dr. Yasin Akın, genç ve birbirini tamamlayan bir ekip kurduklarını ve çizgilerinin ticari yaklaşımdan uzak meslek onuruna ve insan haklarına yakışan bir hizmet kalitesi olduğunu söyledi. Dr. Yasin Akın diş hekimliğini omuzlarına alan genç nesillerin bürokrasi ve meslek kuruluşlarının baskılarından yılmadan hekim birliği içerisinde böyle merkezler açarak mesleklerine ve toplum ağız diş sağlığına hizmet etmeleri gerektiğini belirtti. Akın, "Bu tip oluşumlara her zaman desteğe hazırız diğer genç arkadaşlarımızı da Sarıyere hizmet etmeye davet ediyoruz, ne kadar çok sağlık merkezi açılırsa toplum bilinçlenir ve dişhekimliğinin saygınlığı geri kazanılır. Esas amacımız dişhekimliğini ‘dişçi’ kavramından kurtarmak ve meslek onurmuzu geri kazanmak olmalıdır. Hastalarımız için her ayrıntıyı düşündüğüz emeğimizin eseri olan kliniğimize ilgi gösteren halkımıza teşekkür ediyoruz. Hijyenik ve ferah bir ortamda tedavi olmak ve ağız diş sağlığına yeni bir bakış açısı sağlamak için kendilerini evlerinde hissedecekleri bir ortam yarattık" diye konuştu.

dispolik1_940919505.jpg

Açılış kurdelesini kesen Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ise “Dental Parkı gezerken, “Çok güzel bir ortam oluşturulmuş. Binanın dizaynı çok iyi yapılmış. Sarıyer’de böyle güzel bir yerin açılması tüm vatandaşlarımız adına sevindiricidir. Kendilerine ve Sarıyer’e hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 

SARIYER DİŞ POLİKLİNİĞİ
Kaptan Sk. No:11 Sarıyer Merkez
0212 271 95 95 - 271 96 96

Bu haber toplam 20230 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT
26 Yorum