Sarıyer'i marka şehir yapacağız

Sarıyer'i marka şehir yapacağız
AK Parti'den Meclis Üyesi adayı olan Sivaslı iş adamı Ali Turan hemşerileriyle yemekte buluştu.

AK Parti’den Meclis Üyesi adayı olan Sivaslı iş adamı Ali Turan Sivaslı hemşerileriyle buluştuğu yemekte; AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mehmet Akif Şişmanoğlu gecedeki konuşmasını Sivaslı meclis üyesi adaylarını da yanına alarak yaptı. Konuşmasının ardından İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir, Nurettin Çelik ve Sivaslı meclis üyesi adaylarıyla birliktelik mesajı veren Şişmanoğlu, “İnsanlar arasında ayrım yapmadan tüm vatandaşlarımızı kucaklayacağız” dedi.

Kireçburnu, Gülistan Restoran’da düzenlenen yemeğe AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir, AK Parti Sarıyer İlçe Teşkilatı Onursal Başkanı Nurettin Çelik, AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mehmet Akif Şişmanoğlu, AK Parti Meclis Üyesi adaylarının yanı sıra çok sayıda Sivaslı dernek yöneticileri, köy dernekleri başkanları ve üyeleri katıldı.

Ali Turan gecenin açılış konuşmasında; “Sıkıntılarda da, üzüntülerde de, sevinçlerde de biz hep bir araya geliyoruz. Biz her zaman birlik ve beraberliğimizi koruduk bundan sonra da koruyacağız. Aday olurken Sivaslı hemşerilerimin bu bağlılığına güvenerek aday oldum. Bugüne kadar hemşerilerim beni her zaman desteklemiştir, bu Sarıyer Belediyesi Meclis Üyesi adaylığım sürece destekleyeceklerine de eminim.  Neden Sivaslı bir belediye başkan adayı çıkaramadık diye sitemde bulunan bazı arkadaşlarımız var. Biz elimizden geleni yaptık. Gönlümüzde yatan aslanlar vardı ama her şey nasip, kısmet. Sivaslılar gibi düşünen, Sivaslılar gibi konuşan, Sivaslılara her zaman kapısı açık olacak olan bir adayımız var. O’da Mehmet Akif Şişmanoğlu’dur.” dedi.

Nurettin Çelik ayakta alkışlandı
Birçok dernek yöneticisinin konuşma yaptığı gecede, Nurettin Çelik salondakilere seslenmek üzere mikrofonu eline aldığı sırada dakikalarca ayakta alkışlandı. Çelik; “Sarıyer’de 1 referandum, 3 seçim yaşadım. Hemşerilerimiz bizi hiçbir zaman yalnız bırakmadı. Artık Sivaslılar uyandı. Hemşerilerimiz meyve vermeyen ağacın dibinde hiç bulunmadılar bundan sonra da bulunmayacaklardır” dedi.

2001 yılında AK Parti’te, Nurettin Çelik’in yanında siyasete başladığını söyleyen Hüseyin Özdemir, “Bizim siyasette muradımız insanımızın sevincini yükseltmektir. Sivaslı hemşerilerimden şunu rica ediyorum. Bir makama gelen hemşerilerinizin kafasına basmaktansa elinden tutarak yukarıya çekin.” dedi.

4.SEÇİM ZAFERİMİZİ KAZANACAĞIZ
Konuşmasını yaparken Sivaslı meclis üyesi adaylarını da yanına çağıran AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mehmet Akif Şişmanoğlu “AK Kadrolar olarak var gücümüzle çalışıyor ve halkımızdan aldığımız güçle yolumuza devam ediyoruz. Sayın Başbakanımız etnik köken ve din üzerinden siyaset yapmamamızı tembihliyor. Biz göreve geldiğimizde halkımıza ayrımcılık yapmayacak, bize oy veren veya vermeyen diye insanlar arasında ayrım yapmadan tüm vatandaşlarımızı kucaklayacağız. Biz adaletli temsil için güzel bir liste hazırladık. İnşallah Sarıyer’de ikinci yerel seçim, dördüncü seçim zaferimizi kazanacağız. Siz durmak yok dedikçe biz yola devam diyeceğiz, Sarıyer’i marka şehir haline getirmek için var gücümüzle çalışacağız.” dedi.

Bu haber toplam 1256 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT
1 Yorum