SARIYER’DEKİ OKULLAR YENİ EĞİTİM YILINA HAZIRLANIYOR

SARIYER’DEKİ OKULLAR YENİ EĞİTİM YILINA HAZIRLANIYOR
Sarıyer Belediyesi ilçedeki okulları 2023-2024 eğitim öğretim yılı için hazırlıyor.

Göreve geldiği günden bu yana, eğitime verdiği destekle örnek bir yerel yönetim modeli sergileyen Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, okulların açılmasına yaklaşık bir ay kala Sarıyer’deki tüm okullarda yine hummalı bir çalışma başlattı.Toplamda 40 bin metrekare alanda boya çalışmasının yapıldığı okullarda ayrıca; tadilat ve temizlik işleri, spor malzemesi temini, bilgi işlem desteği gibi pek çok konuda da destek sağlanıyor.

Sarıyer ilçesindeki okullar Sarıyer Belediyesi’nin desteği ile yeni eğitim öğretim yılı için yenileniyor. Boya badanadan temizlik desteğine kadar birçok alanda okulların ihtiyaçlarını karşılayan Belediye, “Çağdaş eğitim hep en üste tutulmalıdır” felsefesi ile çalışmalarına devam ediyor. Yapılan bu çalışmalar ile aynı zamanda öğrencilerin yeni eğitim öğretim döneminde daha sağlıklı ve hijyenik bir ortamda eğitim almaları da sağlanmış oluyor.Çocukların daha iyi fiziki koşullarda eğitim almalarına olanak tanımak amacıyla çalışan Fen İşleri, Temizlik İşleri, İşletme ve İştirakler, Ulaşım Hizmetleri, Park ve Bahçeler ile Destek Hizmetleri Müdürlüğü personelleri okullardan gelen talepleri hızlı bir şekilde değerlendiriyor ve çalışmaları gerçekleştiriyor.

okul-boyama2.jpeg

BAŞKAN GENÇ YAPILAN ÇALIŞMALARI YAKINDAN TAKİP EDİYOR

Okullarda yapılan çalışmalar hakkında düzenli olarak bilgi alan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç; “Yerel yönetimlerin en önemli sorumlulukları arasında ilk sırayı tabi ki çocuklar almalıdır. Bizler bugün Sarıyer’i yönetirken aynı zamanda geleceğimizi de hazırlıyoruz. Bu nedenle bir yerel yönetici için eğitime verilen destek çalışmaları çok değerlidir. Bu süreçte emeği geçen bütün ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Eğitim öğretim yılı boyunca da okullarımız neye ihtiyaç duyarsa yine yanlarında olacağımızı bilmelerini isterim” dedi.

okul-boyama4.jpegokul-boyama3.jpeg

Bu haber toplam 3644 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT