SARIYER’DE ÖRNEK YARDIM ÇALIŞMASI

SARIYER’DE ÖRNEK YARDIM ÇALIŞMASI
Sarıyer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek İçecek Hizmetleri Bölümü öğrencileri yardıma muhtaç ailelere anlamlı bir destekte bulundu. Yardımlar Kocataş Muhtarı Serdal Doğan'ın koordinatörlüğünde ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

Maddi durumu olmayanlar için yardım amaçlı koliler hazırlayan öğrenciler yine gönülleri kazandı. Hazırlanan koliler Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in mahalle muhtarlarının vatandaşa en kısa sürede hizmet verebilmeleri için tahsis ettiği araçla Kocataş Mahalle Muhtarı Serdal Doğan ile birlikte mahalledeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı. Sosyal sorumluluk projeleri ile dikkat çeken Muhtar Doğan, öğrencilerin anlamlı kampanyasına da destek oldu.

MUHTAR DOĞAN’DAN TEŞEKKÜR MESAJI

“Öğrencilerin anlamlı yardımı karşısında duygulanmamak elde değil” diyen Kocataş Mahalle Muhtarı Serdal Doğan, “Bir insan için eğitim yetmez. Aynı zamanda vicdanı, merhamet duygusunu ve yardımseverliği de bilmeli. Sarıyer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Sarıyer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek İçecek Hizmetleri Bölümü öğrencilerinin yapmış olduğu bu yardımların takdir edilmesi gerekiyor. Şahsım ve mahallem adına;  bu çalışmada emeği geçen başta öğrencilerimiz olmak üzere, Okul Müdürümüz Sayın Meral Duyar’a, Müdür Yardımcımız Güler Tuna’ya, öğretmenlerimiz Seda Yılmaz ve Hülya Kale’ye, Sarıyer Belediye Meclis Üyemiz Sayın Nihal Yeşilbaş‘a mahallemiz adına çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Bu haber toplam 10270 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT