Sarıyer spor da ayağa kalkacak

Sarıyer spor da ayağa kalkacak
Şükrü Genç, 'Belediye başkanı olduğum zaman Sarıyer'de spor da ayağa kalkacak' dedi.

CHP Sarıyer Belediye Başkanı Aday Adayı İnşaat Mühendisi Şükrü Genç, “Belediye başkanı olduğum zaman Sarıyer’de spor da ayağa kalkacak” dedi.

Daha önce Sarıyer ile ilgili birçok projesini açıklayan Şükrü Genç’in spor ile ilgili projeleri özellikle gençlerin ilgisini çekecek. Sarıyer’in hak ettiği yere gelmesi için önemli hazırlıkları olduğunu belirten Genç, “Sarıyer’de sağlıklı bir nesil yetişmesi için özellikle sporun gelişmesi gerekiyor. Bu anlamda projemiz hazır, göreve geldiğimiz zaman bu projemizle birlikte Sarıyer Spor Kulübümüz ayağa kalkacak. Gençlerimiz spora teşvik edilerek, kulübümüz çok önemli bir altyapıya sahip olacak. Sadece futbol değil sporun tüm dallarına oluşturacağımız sponsorluk anlaşmaları ile destek vereceğiz” dedi. 

SARIYER SPOR KULÜBÜ eski günlerine dönecek
Genç, sporun gelişmesi için başta Sarıyer Spor Kulübü olmak üzere tüm amatör spor kulüplerine de tam destek vereceklerini söyleyerek, “ Sarıyer Spor Kulübü’nün eski başarılı günlerine dönmesi için tam destek vereceğiz. Bu anlamda Sarıyer’de önemli spor tesisleri yapacağız. Çünkü Sarıyer, spor tesislerinin yapılması için gerekli kapasiteye sahip bir yer. Sarıyer Spor Kulübümüz ve Amatör Spor Kulüplerimiz çalışmalarını buralarda yapacaklar.

Sarıyer, alt yapılarından yetiştireceği sporcularla Türk Sporuna katkı sunacak. Bunun için her türlü alt yapıyı oluşturacağız’’ dedi.

Bu haber toplam 1095 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT