Sarıyer PASSO KÖFTE yiyecek

Sarıyer PASSO KÖFTE yiyecek
Sarıyer'de yeni açılan 'PASSO KÖFTE CAFE' muhteşem lezzetiyle damak tadınıza hitap edecek.

Sarıyerliler PASSO KÖFTE yiyerek lezzete doyacak. Sarıyer’de kaymakamlığın bulunduğu sokakta açılan “PASSO KÖFTE CAFE” muhteşem lezzetiyle damak tadınıza hitap edecek. Bir kez tadına baktığınız bu köftenin müdavini olacaksınız.

Özel bir şekilde her şeyi büyük titizlikler tasarlanan “Passo Köfte Cafe” ferah bahçesi ve servis hizmetiyle de Sarıyer’in en seçkin mekânlar arasında yerini alacak. Bu nezih mekânda Passo Köfte’nin muhteşem lezzetini Sarıyerlilerle tanıştırmaya hazırlanan işletmenin sahipleri Mustafa Bakır ve Serdar Avcı’nın hedefleri özel hazırlanan PASSO KÖFTE’yi marka yapmak. Başarılı işletmeciler özel bir şekilde hazırlanan bu köfte ile Sarıyer’in gerçek lezzeti yakalayacağını söylüyorlar.

Passo Köfte lezzeti
Gerek içerisinde konulan malzemesi, gerekse belli bir kıvamın elde edilmesiyle ortaya çıkan “Passo Köfte” özellikler damak tadına güvenenlerin beğeneceği ve yemeye doyamayacağı muhteşem bir lezzet. Nefis bir piyaz eşliğinde bu muhteşem köfte lezzetiyle tanışmak için sizi de Passo Köfte Cafe’ye bekliyoruz.

Adres: Şehit Mithat Yılmaz Caddesi Sırrı Sokak /Sarıyer Kaymakamlığı sırasında) No:15 Sarıyer
Siparişleriniz için: 0212 218 11 00

Bu haber toplam 1786 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT