Sarıyer Manşet rakiplerine fark attı!

Sarıyer Manşet rakiplerine fark attı!
Sariyermanset.com zirveden inmiyor!

5 yıldır Sarıyer’in en çok okunan haber sitesi olan ve defalarca özel haberleriyle Türkiye’nin gündemine oturan Sarıyermanset.com rakipleriyle arasındaki farkı iyice açtı.

 
Dünyadaki tüm internet sitelerinin trafik ölçümlerinde en bilinen ve en güvenilir internet motorlarından biri olan Alexa'nın ölçümlerine göre Sarıyer Manşet tüm rakiplerine fark attı. Google’a “Sarıyer” yazıldığında yine Sarıyer Manşet Gazetesi ilk sırada çıkıyor. 
 
Alexa, internet sitelerinin dünya üzerindeki yerini değişik kriterlere bakarak belirleyen önemli bir kuruluş. Türkiye’de ve Dünya çapında baktığımızda reklam alım ve satımlarında, domain ücretlerinde, internet şirketlerinin satışlarında piyasa fiyatlarını belirlerken önemli bir etken haline gelmiş durumda. Nasıl ki televizyon kanalları reytingleri adım adım takip ediyorsa site sahipleri içinde Alexa takip edilmesi gereken bir sistem. Yani tv kanalları ile internet sitelerini karşılaştırdığımızda reyting=alexa şeklinde bir denklem ortaya çıkmaktadır.
 

Sarıyer’de zirvedeyiz

Alexa’ya göre Sarıyer’deki gazeteler arasında en çok okunanlar arasında Sarıyer Manşet Gazetesi’nin internet sitesi zirvede bulunuyor. Her gün binlerce kişinin takip ettiği www.sariyermanset.com Türkiye’de 4 bin 415. Sırada bulunurken, en yakın rakibine ise yaklaşık 1500 site fark attı. Sarıyer'deki birçok sitenin toplam okuyucusu bile Sarıyer Manşet'i yakalayamıyor.
 
Sarıyer Manşet Gazetesi olarak, sitemizi tercih eden ve bizi zirveye taşıyan tüm okuyucularımıza teşekkür ediyoruz.

Bu haber toplam 5204 defa okunmuştur
Etiketler :
HABERE YORUM KAT
1 Yorum