Sarıyer Manşet rakiplerine fark attı

Sarıyer Manşet rakiplerine fark attı
Dünyadaki tüm internet sitelerinin trafik ölçümlerinde en bilinen ve en güvenilir internet motorlarından biri olan Alexa.com’un ölçümlerine göre www.sariyermanset.com Sarıyer’deki tüm rakiplerine fark attı.

Alexa, internet sitelerinin dünya üzerindeki yerini değişik kriterlere bakarak belirleyen önemli bir kuruluş. Türkiye’de ve Dünya çapında baktığımızda reklam alım ve satımlarında, domain ücretlerinde, internet şirketlerinin satışlarında piyasa fiyatlarını belirlerken önemli bir etken haline gelmiş durumda. Nasıl ki televizyon kanalları reytingleri adım adım takip ediyorsa site sahipleri içinde Alexa takip edilmesi gereken bir sistem. Yani tv kanalları ile internet sitelerini karşılaştırdığımızda reyting=alexa şeklinde bir denklem ortaya çıkmaktadır.

Sarıyer’de zirvedeyiz
Alexa’ya göre Sarıyer’deki gazeteler arasında en çok okunanlar arasında Sarıyer Manşet Gazetesi’nin internet sitesi zirvede bulunuyor. www.sariyermanset.com Türkiye’de 20 Bin 409, en yakın rakibi ise 22 Bin 369 sırada yer alıyor. Diğer gazetelere ise 10.000in üzerinde fark attık.

Sarıyer Manşet Gazetesi olarak, sitemizi tercih eden ve bizi zirveye taşıyan tüm okuyucularımıza teşekkür ediyoruz. 
“Habercilik bizim işimiz”

Bu haber toplam 1208 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT