Sarıyer CHP'de seçim heyecanı

Sarıyer CHP'de seçim heyecanı
Önümüzdeki aylarda yapılacak olan CHP İlçe Başkanlığı seçimlerinde aday bolluğu yaşanacak.

Önümüzdeki aylarda yapılacak olan CHP’de İlçe Başkanlığı seçimi hareketli geçeceğe benziyor. Kongrede birçok adayın çıkacağı ve bu adayların şimdiden destek arayışına geçtiği siyasi kulislerde konuşuluyor.

CHP’nin Sarıyer’de belediyeyi almasıyla birlikte ilçe başkanlığının önemini daha da artırdı. Aldığımız bilgilere göre önümüzdeki aylarda yapılacak olan CHP ilçe kongresinde aday bolluğu yaşanacak. CHP İlçe Başkanı Serdar Sarıoğlu’nun yeniden aday olacağı kongrede, şimdiden birçok isim daha öne çıkmaya başladı. Öne çıkan bu isimler etrafında CHP’de belli gruplaşmalarında başladığı konuşuluyor.

Adaylar destek arayışında
Gelen bilgilere göre kongrede ilçe başkanlığı için aday olacaklardan birkaçı belediye çevresinin desteğini sağlamaya çalışırken, bazıları ise CHP İl Başkanlığı’nın desteğinin peşinde koşuyor. Şimdilik öne çıkan isimler mevcut İlçe Başkanı Serdar Sarıoğlu’nun yanı sıra, Mehmet Deniz, Necati Yazır, İbrahim Salcan ve Sinan Hancı şimdilik konuşulan isimler arasında. Ancak bu isimlere önümüzdeki günlerde yenilerinin de eklenmesi bekleniyor.

Kasım ayında delege, Aralık ayında ise ilçe başkanlığı seçimini yapılacak. Önümüzdeki günlerde öne çıkan isimler Sarıyer Manşet’te olacak. Bizi takip etmeye devam edin…

Bu haber toplam 3096 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT
3 Yorum