Sarıyer Belediyesi’nin acı kaybı

Sarıyer Belediyesi’nin acı kaybı
Sarıyer Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nde görev yapan 53 yaşındaki Hüsnü Çınar geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti.

Kalp krizi nedeniyle hayatını kaybeden 25 yıllık zabıta memuru için Sarıyer Belediye Başkanlığı önünde cenaze töreni düzenlendi. Çok sayıda seveninin katıldığı törende Çınar’ın ailesi ve çalışma arkadaşları gözyaşı döktü. Törende duygulu anlar yaşayan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç de yaptığı kısa konuşmada, ‘Canımıza Allah’tan rahmet diliyoruz. Zabıta Müdürlüğü gibi kritik bir ünitede görev yapan birinin çevresi ve arkadaşları tarafından bu kadar çok sevilmesi onun dürüst bir kişiliğe sahip olduğunun göstergesidir” dedi.

Çınar’ın cenaze törenine Belediye Başkan Yardımcıları, birim müdürleri, zabıta arkadaşları, akraba ve dostlarından oluşan kalabalık bir grup katıldı. Hüsnü Çınar, Sanayi Mahallesi Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Sarıyer Manşet Gazetesi olarak merhum Hüsnü Çınar’a Allahtan rahmet, kederli ailesi ve tüm çalışma arkadaşlarına başsağlığı diliyoruz.

Bu haber toplam 2037 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT