Sarıyer Belediyesi etkinliklerini iptal etti

Sarıyer Belediyesi etkinliklerini iptal etti
Sarıyer Belediyesi salgın hastalıkların yayılmasını önceden önlemek amacıyla tüm etkinliklerini ay sonuna kadar iptal etti.

Sarıyer Belediyesi; Sağlık Bakanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ve ilgili kurum ile kuruluşlardan gelen bilgilerin değerlendirilmesinin ardından salgın hastalıkların yayılmasını önceden önlemek amacıyla etkinliklerini ay sonuna kadar iptal etti.

DEZENFEKTE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Çin’de ortaya çıkan ve kısa sürede tüm dünyayı saran ‘corona virüs' salgınına karşı Sarıyer genelinde ortak kullanım alanları olan; okullar, kurslar, dershaneler, ibadethaneler, parklar, sağlık ocakları, Kur’an kursları, kreşler, minibüsler, kahvehaneler ve duraklarda başlatılan temizlik çalışmaları devam ediyor.

Ayrıca yurttaşların sağlığını tehlikeye atmamak adına Sarıyer Belediyesi’nde; Sağlık Bakanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, ilgili kamu kurum ve kuruluşlarla yapılan değerlendirmeler ve gelen bilgiler sonucunda düzenlenecek tiyatro, konser, sergi gibi tüm toplu etkinlikler mart ayı sonuna kadar iptal edildi.

Bu haber toplam 18406 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT