Sarıyer Belediye Meclisi’nin 7. dönemi sona erdi 

Sarıyer Belediye Meclisi’nin 7. dönemi sona erdi 
Sarıyer Belediye Meclisi'nin son oturumu 5 yıllık hizmet döneminin sona ermesinden dolayı veda havasında geçti.

Sarıyer Belediye Meclisi’nin son oturumundaki konuşmasında meclis üyelerine teşekkür eden Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, “Parti kimliğini hiçbir zaman öne çıkarmadan herkesin belediye başkanı olmaya gayret gösterdim. Uzanan her eli tutmanın gayreti içinde oldum” dedi.

Sarıyer Belediyesi 2014 – 2019 dönemi meclisinin son oturumu gerçekleşti. 2014 yerel seçimleri sonrasında göreve gelen meclis üyelerinin katılımıyla gerçekleşen toplantı 5 yıllık hizmet döneminin sona ermesinden dolayı veda havasında geçti. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Meclis Başkan Vekili Hüseyin Coşkun, CHP ve AKP meclis üyelerinin katıldığı toplantıda grup başkan vekilleri söz alarak teşekkür konuşması yaptı.

Sarıyer Belediye meclisinin yerel seçimler öncesi görev süresindeki son toplantısı Meclis Başkanı Hüseyin Coşkun’un yönettiği oturumla gerçekleştirildi. Sarıyer Belediyesi’nde görev alan meclis üyelerine teşekkür eden Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, “Bir çalışma döneminin sonuna geldik. İkinci dönemi bitirirken, herkesin belediye başkanı olmaya gayret gösterdim. Parti kimliğini hiçbir zaman öne çıkarmadan uzanan her eli tutmanın gayreti içinde oldum. Bütün çalışma arkadaşlarım da aynı anlayış içinde çalıştılar” dedi.

meclis-ic1-003.jpg

EN İYİ HİZMETİ VERMEK İÇİN ÇALIŞTIK

Önemli olan bulundukları bölgeye hizmet verilebilecek ortamın sağlanması olduğunu ifade eden Başkan Genç, “Bir belediye başkanı, yörenin en iyi şekilde hizmet aldığı bir konuma getirilmesini ister. Başarılı olup olmaması halkın takdirindedir. Bir karne gibi her seçimde tezahür edilir. Sandıktan çıkan her türlü karara saygılıyız. Bu demokrasinin temel kaynağıdır. Elimizden geldiğince en iyi hizmeti vermeye çalıştık” diye konuştu.

meclis-ic2-001.jpg

TEŞEKKÜR PLAKETİ VERİLDİ

Meclis Başkan Vekili Hüseyin Coşkun, Sarıyer’e değer katan projelerin yaşama geçmesi sürecinde birlikte yaptıkları özverili çalışmalarından dolayı Sarıyer Belediyesi Meclisi adına Başkan Genç’e teşekkür plaketi verdi. Meclisin son oturumunda Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Cumhuriyet Halk Partisi ve Ak Parti meclis üyelerine teşekkür plaketi takdim etti.

Belediye Başkanı Şükrü Genç meclis toplantısının ardından Belediye Meclis Üyeleri, Başkan Yardımcıları ve tüm birim müdürlerine Kireçburnu Mer Balık’ta yemek verdi.

Bu haber toplam 2875 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT