Sarı Platform'un sitesi açıldı

Sarı Platform'un sitesi açıldı
Sarıyer’deki en önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olan Sarı Platform’un web sitesi yayın hayatına başladı.

Daha yaşanılır bir Sarıyer için bir araya gelen gönüllülerin oluşturduğu ve aralarında doktor, avukat, mühendis, öğretmen ve işadamlarının da bulunduğu Sarı Platform bundan böyle web sitesiyle de kendisini anlatacak. Binlerce üyesi bulunan Sarı Platform’un web sitesi içerik olarakta Sarıyer’in geneline hitap ediyor. Hemen her mahalle ile ilgili bilgilerin yer aldığı sitede Sarı Platform’un amacı ve projeleri de yer alıyor.

 

Önümüzdeki birkaç gün içerisinde dernekleşeceklerini söyleyen Sarı Platform Başkanı Mustafa Bakır, “Sarı Platform sürekli çalışıyor, mahallelerde vatandaşların sıkıntılarını dinliyor. Amacımız, yaşadığımız Sarıyer’imize sahip çıkmak. Kendimizi anlatıyoruz, karşımızdaki insanları dinliyoruz ve bunun neticesinde hemen her gün bu platforma insanlar katılıyor. Sarıyer için adeta bir gönüllüler ordusu kuruldu. Şimdi daha da etkin olacağız. Web sitemizle de kendimizi daha iyi tanıtmayı hedefliyoruz. Tüm katılımcılarımıza hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

sariplatsariplat1_166530071.jpg

 

Öte yandan Sarı Platform’un yürütme kurulu üyeleri Passo Köfte Cafe’de bir araya gelerek dernekleşmek için ilk adımı attılar. Yapılan toplantıda platformun dünü ve bu günü konuşulurken ilerisi için de önemli kararlar alındı.

 

Sarı Platform ile ilgili daha geniş bilgi için www.sariplatform.com 'u ziyaret edebilirisiniz.

Bu haber toplam 1206 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT