‘Sarı Platform’ Dernekleşiyor

‘Sarı Platform’ Dernekleşiyor
Yaklaşık 2 yıl önce kurulan ve katılımın gün geçtikçe arttığı Sarı Platform dernekleşiyor.

Sarı Platform Başkanı Mustafa Bakır, “Birkaç kişiyle başladığımız platform bir halk hareketine dönüştü. Bu yüzden “Sarı Platform Derneği” çatısı altında toplanacağız” dedi.

Yaklaşık 2 yıl önce kurulan ve gün geçtikçe katılımın arttığı Sarı Platform üyeleri, Reşitpaşa’daki Meyyali Restoran’da düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi. Sarıyer Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Coşkun, Seçkin Özdemir ve CHP Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Gökan Zeybek’in de katıldığı kahvaltıda çok sayıda Sarı Platform üyesi de hazır bulundu.

platform11_256041420.jpg

Kahvaltıda Sarıyer Manşet Gazetesi’ne açıklama yapan Sarı Platform Başkanı Mustafa Bakır, ‘Sarı Platform Derneği’ adı altında toplanacaklarını söyledi. Bakır, “Bizleri yaşadığımız ilçeye olan duyarlılığımız bir araya getirdi. İlk etapta birkaç kişiyle başladığımız bu oluşum gün geçtikçe büyüyerek Sarıyer’de bir halk hareketine dönüştü. Bizler yarınımız olan çocuklarımıza daha yaşanılabilir bir Sarıyer bırakmanın gayreti içerisindeyiz. Bu amacımızdan hiçbir zaman şaşmadan projelerimize devam edeceğiz. Bazı çalışmalarımızı daha rahat yapabilmek adına dernekleşme kararı aldık. Bu konuda çalışıyoruz” dedi.

platform12_291087163.jpg

platform13_528097071.jpg

Bu haber toplam 1041 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT
1 Yorum