Sandık başkanlarıyla buluştu

Sandık başkanlarıyla buluştu
AK Partililer Urfadan Restaurant’ta düzenlenen Sandık Başkanları Motivasyon Toplantısı’nda bir araya geldi.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşçu’nun da katıldığı toplantıya AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir, AK Parti Sarıyer Belediye Başkan adayı M.Akif Şişmanoğlu, AK Parti eski İlçe Başkanı Nurettin Çelik’in yanı sıra AK Partili Meclis Üyesi adayları ile çok sayıda parti mensubu katıldı.

SON 15 GÜN ÇOK ÖNEMLİ
Seçim startını en erken veren partinin AK Parti olduğunu söyleyen Hüseyin Özdemir, seçime kalan 15 günün önemine değinen bir konuşma yaptı. Muhalefetin korku sisyaseti yaptığını söyleyen Özdemir; “Muhalefet ısrarla AK Parti evlerinizi yıkacak, biz gelirsek yıktırmayacağız diyerek korku siyaseti yapıyorlar. Bundan başka söyledikleri hiçbir şey yok. Ne bir önerileri ne de bir projeleri. Bizim yıkmak gibi bir derdimiz yok, imar ve inşa etmek çabamız var.” dedi.

NET BİR GALİBİYET İSTİYORUZ
Özdemir’den sonra bir konuşma yapan M.Akif Şişmanoğlu, sandık başkanlarının yaptığı görevin çok kutsal olduğunu belirterek, “Millet iradesinin doğru ve adil şekilde tecelli etmesi ancak sizin bu sandıktaki oylara sahip çıkmanızla mümkün olacaktır” dedi. Şişmanoğlu, ”Bundan önceki 3 seçimde olduğu gibi bu seçim zaferimizin ilk müjdesini yine sizden alacağız. Biz net bir galibiyet almak istiyoruz. Her sandıkta kazanılacak bir oy net galibiyet adına forvet elemanı olarak sizin atacağınız goller olacak. Net bir galibiyetle çok daha düzgün, kuvvetli bir meclis yapısıyla Sarıyer’de hem iktidar hem muktedir olmak istiyoruz ki hizmetlerimizi devam ettirelim.” dedi.

DÜRÜSTLÜK ÜZERİNE SİYASET YAPIYORUZ
Biz dosya peşinde koşmayan, dürüstlük üzerine siyaset yapan insanlarız diyerek CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na göndermede bulunan AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşçu, “29 Mart akşamı Sarıyer’de zafer kazanmanın coşkusunu hep beraber yaşayacağız. Kalan süre içersinde akması gereken bir ter damlası bile sırtımızda kalmamalıdır. O teri dökeceğiz ki, o bereket olarak 29 Mart akşamı bize dönsün” dedi.

Bu haber toplam 1353 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT