Salih Güzel'den Sarı Platform'a ziyaret

Salih Güzel'den Sarı Platform'a ziyaret
AK Parti Sarıyer Belediye Başkan aday adayı Salih Güzel Sarıyer'in en aktif Sivil Toplum Kuruluşu olan Sarı Platform Derneği'ni ziyaret etti.
AK Parti Sarıyer Belediye Başkan aday adayı Salih Güzel, Sarıyer'in en aktif sivil toplum örgütü olan Sarı Platform Derneği üyeleri ile bir araya geldi. Salih Güzel'in kişisel, akademik ve siyasi kariyerinin yanı sıra belediye başkanı olursa gerçekleştireceği projelerini de anlattığı toplantıda, Sarı Platform Derneği'nin birçok yöneticisi de hazır bulundu. Dernek yöneticileri, "Aday adaylarının daha aday olmadan projeleri ile ortaya çıkması çok güzel. Bir de Sayın Salih Güzel'in daha aday bile olmadan hayata geçirmek için düğmeye bastığı Sarıyer sahilinde kültür merkezi olarak kullanılacak 3 adet vapurla ilgili projesi bizleri heyecanlandırdı. Gerek Güzel'in, gerekse bizim Sarıyer'de gerçekleştirmek istediğimiz projelerin tamamında hemfikiriz" dediler. 

"SARIYERLİ ADAY İSTİYORUZ" 
Sarı Platform Derneği Başkanı Mustafa Bakır, konuşmasında Sarıyer'de Sarıyerli bir adayın olmazsa olmazları olduğunun altını çizerek, "Sarıyer'in kendine has özel bir durumu, bağlarımızı kuvvetlendiren bir Sarıyerlilik algısı vardır. Sarı Platform Derneği olarak Sarıyer'e değer katacak projelerimiz var ve bunları gerçekleştirmemize katkısı olacak, ortak lisanı, ortak kültürü paylaştığımız isimleri destekleriz. Parti ayrımı yapmaksızın şunu çok açık ve net söylüyoruz; Sarıyerliyiz, Sarıyerli ve parti disiplini içindeki adayları destekliyoruz. ve şunu da ifade etmek isterim ki şayet Sarıyer ve parti dışından bir aday gösterilirse yetkili mercileri yanıltanlar kadar sizler de teşkilatınıza ve Sarıyerlilik değerlerinize yeterince sahip çıkamadığınız için suçlusunuz. Gerekirse Sarıyer bünyesinin dışarıdan aday kabul etmeyeceğini yetkili komisyonlarınıza tek tek anlatacaksınız, gerekirse Sarıyerli ve partili adaylar olarak tek vücut olacaksınız. Örneğin Ak Parti bunu geçen dönem yaptı. Sarıyer'i tanımayan ve Sarıyerli'nin de tanımadığı bir adayla yola çıktı ve kaybetti" diye konuştu. 

Bu haber toplam 5145 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT