Romanlar Bakırköy’de buluştu

Romanlar Bakırköy’de buluştu
Bakırköy Atatürk Yaşam ve Spor Köyü Tesisleri'nde düzenlenen 'Büyük Roman Buluşması'na Çayırbaşılı vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

Bakırköy Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen’in ev sahipliğinde Marmara Roman Dernekleri Federasyonu tarafından düzenlenen Büyük Roman Buluşması, renkli görüntülere sahne oldu. Sonuç bildirgesi ve raportörlüğünü CHP Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Erdal Sarıgöl’ün yaptığı organizasyona CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da katıldı. Kılıçdaroğlu, burada yaptığı konuşmada, kimlikleri, inançları ne olursa olsun tüm yurttaşların birlikte yaşamasını savunduklarını söyledi.  Bakırköy Atatürk Yaşam ve Spor Köyü Tesisleri'nde düzenlenen "Büyük Roman Buluşması"na Çayırbaşılı vatandaşlarda büyük ilgi gösterdi.

roman1.jpg
 
Romanlar ile ilgili çalıştayın raporunu CHP Genel Başkan Yardımcısı Nihat Matkap başkanlığında, Süleyman Çelebi ve Çetin Soysal hazırladı.

CHP’li Başkanlara plaket verildi
CHP Genel Başkan Yardımcısı Nihat Matkap’a, Milletvekilleri Süleyman Çelebi ve Mevlüt Aslanoğlu’na, Bakırköy Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen’e, Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’ya, Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün’e, Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’a ve Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e Federasyon tarafından yaptıkları katkılardan ötürü teşekkür plaketi sunuldu.

roman4.jpg
 
Büyük Roman Buluşması’nda sahneye Ümmiye, Sinan Zorbey, Hüzün, Kobra Murat, Salih Erkürekçi, Salih(Popstar), Roman Halk Dansları Toplulukları ve Roman Ritm Grubu da çıkarak buluşmaya katılanlara unutamayacakları bir gün yaşattılar.

CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Erdal Sarıgöl, Çayırbaşı Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Şeref Aksak da programa katıldılar.

roman2.jpg

roman3.jpg

roman5.jpg

roman6.jpg

roman7.jpg

Bu haber toplam 12342 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT