Renault, Boğaziçi Şube’de

Renault, Boğaziçi Şube’de
Renault Profesyonel’de her şey ticaret yapanların hayatlarını kolaylaştırmak üzere planlanıyor.

Ticari araç müşterilerine hizmet vermek üzere yapılanan Renault Profesyonel’de her şey ticaret yapanların hayatlarını kolaylaştırmak üzere planlanıyor.

Ticari araç kullanıcılarının ihtiyaçlarına uygun araçları sunmayı amaç edinen ve en uygun çözümleri bulan uzman satış ekibi, deneyimli servis ekibi ve özel hizmet anlayışı ile Renault Profesyonel öne çıkıyor. İstinye showroomda, Kangoo, Trafic ve Master’dan oluşan tüm ticari ürün gamını birarada bulabilen ticari araç kullanıcısı tüm üstyapı beklentilerine uygun cevap bulabiliyor.

Renault MAİS A.Ş 1968 yılından bu yana var olduğu otomotiv sektöründe, daima koşulsuz müşteri memnuniyeti ve artan hizmet kalitesiyle, yaratıcılık ilkesini benimsedi. Bu ilke doğrultusunda hizmet veren Renault Profesyonel sayesinde ticari araç müşterisi, serviste öncelikli randevusuz bakım gibi fırsatlardan yararlanarak ticari hayatını kesintiye uğratmadan sürdürebiliyor.

2009 yılında hizmete giren Renault Mais İstinye showroomu 3bin 500 metrekare ve 60 adet araçlık park alanına sahip. Tesis, Renault Profesyonel dışında Renault ve Dacia markaları için satış ve satış sonrası, Renault Butik ve Renault 2 hizmetleri veriyor. 

Bu haber toplam 3551 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT