Polis Okulu öğrencileri hastanelik

Polis Okulu öğrencileri hastanelik
Gümüşdere Adile Mermerci Polis okulu öğrencileri, gıda zehirlenmesi şüphesiyle hastaneye kaldırıldı

Sarıyer Adile Sadullah Mermerci Polis Meslek Eğitim Merkezi'nde okuyan öğrenciler, zehirlenme şüphesi ile hastanelere kaldırıldı. 21 öğrenci, Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi'ndeki ilk müdahalenin ardından çevre hastanelere sevk edildi.

Edinilen bilgilere göre, Sarıyer Adile Sadullah Mermerci Polis Meslek Eğitim Merkezi'nde okuyan öğrencilerden bazılarında sabah kahvaltısından sonra mide bulantısı şikayetleri başladı. Rahatsızlığı önemsemeyen öğrenciler, saat 23:00 sıralarında mide bulantısı ve kusma şikayeti ile arkadaşları tarafından Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada yapılan ilk müdahalenin ardından 21 öğrenciden 7'si Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma, 7'si Okmeydanı Eğitim ve Araştırma, 7si de Taksim İlkyardım Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

AMBULANSA GÖTÜRÜLÜRKEN SEDYEDEN DÜŞÜYORDU

SarıyerSarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi'nden öğrencilerin diğer hastanelere sevk edilişi sırasında küçük bir de kaza yaşandı. Sedye ile ambulansa götürülen polis okulu öğrencisi, sedyenin ön ayaklarının takılması nedeniyle düşme tehlikesi geçirdi. Sedyenin dikine durması sayesinde sedye üzerindeki öğrenci yere düşmedi.

Polis okulu öğrencilerinin tedavileri devam ediyor

 

Bu haber toplam 8963 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT