Panelimiz amacına ulaşıyor

Panelimiz amacına ulaşıyor
Sarıyer Manşet Gazetesi'nin düzenlemiş olduğu Balıkçılık Paneli'yle birlikte adaylar balıkçılık ile ilgili projelere ağırlık verdi.

Sarıyer Manşet Gazetesi’nin düzenlediği ‘Sarıyer’de Balıkçılık, Deniz Ve Çevre Güvenliği’ Paneli olumlu etkilerinin vermeye başladı. Panelle birlikte adaylar balıkçılık ile ilgili projelere ağırlık verdi.

Panelimize katılan DP Adayı Avukat Yaşar Ağsu balıkçılara balıkçılar çarşısı için söz vermesinden sonra, AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mehmet Akif Şişmanoğlu da balıkçılarla görüştü. 

Şişmanoğlu, Hayri Cevahir adlı balıkçının ''Sarıyer'de balıkçı çarşısı vardı kaldırıldı. Biz kendimize balıkçı dükkânları istiyoruz'' talebine cevap veren AK Parti adayı Şişmanoğlu, ''Balıkçılar Çarşısı'nın eski yerine yeniden yapılmasıyla ilgili sıkıntılar var bunu biliyorsunuz. İnşallah Merkez Mahallesi içinde Tarihi Balıkçılar Çarşısı'nı tekrar yapacağız. Bu konuda Rumeli Kavağı'nda yapılan Balıkçılıkla ilgili panelde, panalist arkadaşlar bize iki yer sundular. Arkadaşlar ile bu konuda tekrar toplanacağız.'' dedi.

Bu haber toplam 1060 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT