Özdemir: 'Hedeflerimiz daha da büyüdü'

Özdemir: 'Hedeflerimiz daha da büyüdü'
Sarıyer’e yeni dahil olan Maslak, Ayazağa ve Huzur Mahallelerinden de yöneticilerin yönetime dahil edilmesi için AK Parti Sarıyer ile Şişli ilçe yönetimleri yeniden kuruluyor.

 

AK Parti Genel Merkezi ile İstanbul İl Başkanlığı, ilçe yönetimlerini yeniden kurma görevlerini mevcut ilçe başkanlarına vererek dedikodulara son noktayı koydular. İl Başkanı, Genel Merkez ve teşkilatın desteğini alan Hüseyin Özdemir ise 2014’te Sarıyer’i alma sözü verdi.
 
Temayülde rekor oy aldı
İlçe başkanı için yapılan temayül yoklamasında belediye meclis üyeleri, ilçe yönetimi, mahalle başkanları, kadın kolları oy kullanmıştı. Toplam 104 oyun kullanıldığı temayül yoklamasında teşkilatın neredeyse tamamının Hüseyin Özdemir’den memnun oldukları yönünde oy kullandığı öğrenildi. %90’ın üzerinde teşkilattan oy alan Özdemir, daha da güçlü bir şekilde dönmüş oldu.
 
Babuşçu dedikodulara son noktayı koydu
Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem ile AK Parti İl Başkanı Aziz Babuşçu durum değerlendirmesi yapmak için İl Başkanlığı’nda yaklaşık 2 saat süren bir toplantı yaptı. Temayül sonuçlarının da değerlendirildiği toplantıda Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir’le devam etme kararı çıktı. Günlerdir devam eden dedikodulara son noktayı koyan İl Başkanı Aziz Babuşçu, İlçe Başkanlığı görevini Hüseyin Özdemir’e tebliğ etti. Yeni yönetim listesi önümüzdeki günlerde tamamlanacak. 

Teşkilat Özdemir’i alkışlarla karşıladı
Sarıyer Manşet Gazetesi’nden, “AK Parti’de Hüseyin Özdemir’le devam” haberini okuyan AK Partililer Ferahevler’deki İlçe Başkanlığı’na akın etti. İki yüze yakın partili Özdemir’i başkanlık binasında alkışlarla karşıladı. İlçe Başkanlığı tarafından daha sonra partililere İstinye Sosyal Tesisleri’nde yemek verildi.
 
Özdemir; 'Hedeflerimiz daha da büyüdü'
Teşkilata konuşan Hüseyin Özdemir, Genel Merkezimiz, İl Başkanlığımız ve teşkilatımız birlik ve beraberlik içerisinde bizimle çalışmak istediklerini söylediler. İl Başkanımıza ve Genel Merkezimize bize karşı gösterdikleri bu teveccühten dolayı çok teşekkür ediyorum. Bize olan güvenlerini boşa çıkartmayacağız ve 2014’te Sarıyer’i alarak inşallah onlara hediye edeceğiz. Şunu da belirtmek istiyorum, bu yaşanılan değişiklik tamamen bir coğrafi değişikliktir. Sarıyer’e yeni katılan Ayazağa, Maslak ve Huzur mahallelerimizden de yönetime arkadaşlarımız katılacak. Süreç tamamen bununla alakalıdır. Sarıyer’imiz büyüdü dolayısıyla hedeflerimiz de daha da büyüdü. AK Parti’de bir huzur ortamı vardır. Birlik ve beraberlik içerisinde herkesi kucaklayarak hedeflerimize doğru yürüyoruz” dedi.

salih_guzel_huseyin_ozdemir.jpg

Salih Güzel, “Diğer %50’nin peşindeyiz”
Öte yandan süreçte adı geçen AK Partili Salih Güzel ise basınla yaptığı sohbette; "AK Parti’de müthiş bir enerji var. Kişisel hesaplarımız yok bizler teşkilatçıyız. Dolayısıyla bu toplumun %50 desteği bizde. Biz birlik ve beraberlik içerisinde diğer %50’nin peşindeyiz. Hepimizin mücadelesi budur. Her zaman ilçe başkanımızın arkasında durduk. Ayrıca çıkan haberlere de sadece gülüp geçtik” dedi.

Bu haber toplam 3864 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT
1 Yorum