Önergeler Düşmez’e takıldı

Önergeler Düşmez’e takıldı
Ali Düşmez, Beykoz’a “evet” Sarıyer’e “hayır” dedi.

AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Ali Düşmez’in başkanlığını yaptığı İl Genel Meclisi Spor Komisyonu, Sarıyer’in “Demirciköy ve Rumeli Feneri köylerinde spor sahası yapılması” için CHP’li meclis üyelerinin verdiği önergeleri uygun görmedi. Ancak aynı şekilde Beykoz için verilen önerge komisyondan geçti.

CHP İl Meclis Üyeleri Avni Sarıoğlu, İbrahim Bozan, İzzet Bayraktar ve İzzet Polat’ın Sarıyer’in köyleri ile ilgili verdikleri önergelerden 7 tanesi ilgili komisyonlardan geçerken, iki tanesi AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Ali Düşmez’in başkanlığını yaptığı Spor Komisyonu’na takıldı. Ancak bu komisyon benzer şartlarda olan Beykoz’un önergesini ise şartları düzeltmek kaydıyla kabul etti.

Sarıoğlu, “Beykoz da benzer şartlardaydı”
Konuyla ilgili CHP İl Genel Meclis Üyesi Avni Sarıoğlu, “Benzer şartlardaki Beykoz’un önergesi şartların düzeltilmesi kaydıyla ertelenirken, Sarıyer ile ilgili olan bu önergelerimiz red edildi. Sarıyer’deki gençlerimizin ihtiyacı olan bu çabamızın bir spor adamı tarafından engellenmesine anlam veremedik” dedi.

Zeybek, “Sarıyer’de iktidar olduğumuz için geri çevrildi”
Konuyu Sarıyer Belediye Meclisi’nde gündeme getiren CHP Meclis Üyesi Gökan Zeybek ise  “Demirciköy’de spor sahası yapılması için CHP’li meclis üyelerinin verdiği önerge; CHP Sarıyer’de iktidar diye Büyükşehir’de geri çevrildi. Bu tarz şeyleri bırakıp sorunları beraber çözmeliyiz” dedi.

Bu haber toplam 1096 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT