Oksizen'de satışlar başladı

Oksizen'de satışlar başladı
Sarıyer'de oksijen kaynağı bir ortamda zen etkisi yaratacak Oksizen Konakları projesinde satışlar başladı.

Eroğlu Yapı tarafından Sarıyer'de 20 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Oksizen Konakları projesinde satışlar başladı. Sarıyer'in merkezine ve boğaza 10 dakika yürüme mesafesinde olan Oksizen Konakları adını oksijen kaynağı yeşil alanlara sahip olması ve zen etkisi yaratmasından alıyor. 40 konaktan oluşacak projede 287 metrekarelik 5+1 ve 222 metrekarelik 4+1 olmak üzere iki farklı tipte konak bulunuyor. Konakların her birinin kendi bahçesi ve 2 araçlık özel otoparkı da mevcut.

Bu yılın sonunda tamamlanması planlanan projede şimdiden satışların yüzde 25'i ise tamamlandı. Zen bahçesi de var Konum olarak Maslak Çayırbaşı tünelinn hemen anında yer alan proje içinde zen bahçesinin yanı sıra tenis krtu, basketbol sahası, koşu ve yürüyüş alanları, açık ve kapalı havuz ile fitness center gibi sosyal imkanlar bulunuyor. Eroğlu Yapı Genel Müdürü Ramadan Kumova, Maslak'ta 2009 yılında tamamlanması öngörülen tünel sayesinde projeye ulaşımın çok kolay hal geleceğini söyleyerek projeye Kemerbugaz, Kilyos, Zekeriyaköy, Tarabya ve İstinye sakinlerinden yoğun ilgi olduğunu kaydetti.

PROJENİN %25'İ SATILDI
Eroğlu Yapı Genel Müdürü Ramadan Kumova, projeye sadece Avrupa Yakasından değil Anadolu yakası sakinlerinden de ilginin yoğun olduğunu söylüyor. Kumova, Kozyatağı, Erenköy, Suadiye'ye sakinlerinin de projeye ilgisinin yoğun olduğunu söyledi.

Bu haber toplam 1921 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT