Muhteşem mezuniyet töreni

Muhteşem mezuniyet töreni
Yıl sonu gösterisinde minik EVYAP’lıların sergilediği etkinlikler büyük beğeni topladı.

Yoğun bir katılımla gerçekleşen Özel Mürüvvet EVYAP ilköğretim Okulu okul öncesi öğrencilerinin yıl sonu gösterisinde minik EVYAP’lıların sergilediği etkinlikler büyük beğeni topladı. Öğrenciler, hazırladıkları etkinlikleri profesyonel oyuncuları aratmayacak şekilde sergiledi.

Mürüvvet Evyap Okulları Konferans Salonunda düzenlenen yılsonu etkinliği saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Daha sonra kısa bir konuşma yapan  Mürüvvet Evyap Okulları İlköğretim Müdürü İlkay Şenel şunları söyledi; “Bir eğitim öğretim yılını daha sonlandırmaya sayılı günler kala, miniklerimizin yıl boyunca yaptıkları etkinlikleri ve hazırladıkları gösterileri hep birlikte izleyeceğiz. Sizlere göre şov niteliğinde olan bu gösteri eğitsel açıdan çocuklarımızın özgüvenlerinin, sağlıklı gelişim gösterdiklerinin ve bende varım dediklerinin bir kanıtıdır “ diyerek sözlerine şu şekilde devam etti: “Bu güzel evlatlarımızı en iyi şekilde yetiştirmek ve geleceğimizi onlara emanet etmek bize gurur veriyor. Onlara en önemli mesajım yaşamlarının hiçbir noktasında ATATÜRK ilkelerinin ve onun öğütlerinin dışına çıkmamaları olacaktır” dedi.

İlköğretim müdürü İlkay ŞENEL; Miniklerin eğitiminde emeği geçen başta sınıf öğretmenleri olmak üzere tüm öğretmenlere ve bir yıl boyunca desteğini esirgemeyen tüm velilere teşekkür etti.

Daha sonra sahne alan çok sayıda minik öğrenci, birbirinden güzel danslar, oyunlar ve gösteriler sergiledi Program diplomaların  verilmesiyle sona erdi. Program sonunda diplomalarını alan minikler keplerini fırlatarak  hayatları boyunca hatırlayacakları bu özel günü kutladılar.

Bu haber toplam 1574 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT