Muhtarlar ‘Yılın Bürokratı’nı seçti

Muhtarlar ‘Yılın Bürokratı’nı seçti
Sarıyerli muhtarlar “Yılın Bürokratı” olarak İstinye Devlet Hastanesi Başhekimi Opt. Dr. Cengiz Tamer’i seçti.

Sarıyer Muhtarlar Derneği, yılın en başarılı bürokratını seçti. Muhtarlara göre; Sarıyer’de 2009 yılının en başarılı bürokratı İstinye Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Cengiz Tamer  oldu. Dernek Başkanı Hüseyin Sarıuçak, “Sarıyer’e verdiği büyük hizmetlerden dolayı bize göre bu yılın en başarılı bürokratı Op. Dr. Cengiz Tamer’dir” dedi.

muhtarlar_odul_922797814.jpgSarıyer Muhtarlar Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Darüşşafaka Mahallesi’ndeki Manşet Restoranda düzenledikleri basın toplantısıyla Sarıyer’de 2009 yılının en başarılı bürokratı olarak İstinye Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Cengiz Tamer’i açıkladılar. Dernek Başkanı Hüseyin Sarıuçak, “Sarıyer’de en başarılı olarak üç isimi değerlendirmeye aldık, bir isim ön plana çıktı. Sağlık hizmetlerinde verdiği üstün başarı, vatandaşlara yönelik çalışmaları ile insanlara verdiği değer, yaklaşım, özveri ve hastane için yaptığı örnek davranışları nedeniyle yılın en başarılı bürokratı olarak Op. Dr. Cengiz Tamer’i seçmeyi uygun gördük. Kendisine bu ödülü ileri bir tarihte düzenleyeceğimiz ve Sarıyer protokolünün katılacağı bir programda vermeyi düşünüyoruz” dedi. 

Bu ödül geleneksel hale gelecek
Toplantıya; Sarıyer Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Sarıuçak ve yönetim kurulundan, Rumelikavağı Muhtarı Cevdet Bayraktar, Rumeli Feneri Muhtarı Şafak Kılıç, Kocataş Muhtarı Ferda Yıldırım, Derbent Muhtarı Metin Ateş, Yenimahalle Muhtarı Ahmet Çınar, Baltalimanı Muhtarı Ali Haydar Aslan, Poligon Muhtarı Hasan Kılıç, FSM Muhtarı Osman Karaçam katıldılar. Sarıuçak, “Yılın Bürokratı” ödülünü geleneksel hale getireceklerini söyledi.

Bu haber toplam 1533 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT
1 Yorum