MHP Ayazağa’da koordinasyon merkezi açtı

MHP Ayazağa’da koordinasyon merkezi açtı
MHP Sarıyer İlçe Başkanlığı Ayazağa Mahallesi’nde Koordinasyon Merkezi açtı.

 

Halkın büyük ilgi gösterdiği açılış törenine Genel Başkan Yardımcıları ve İstanbul Milletvekilleri Murat Başesgioğlu ile Celal Adan da katıldı.

Önümüzdeki yerel seçim için Sarıyer’i parti olarak 5 bölgeye ayırdıklarını söyleyen MHP Sarıyer İlçe Başkanı Erdal Çoban, Şişli’den alınıp Sarıyer’e bağlanan Maslak, Huzur ve Ayazağa Mahallelerini beşinci bölge olarak değerlendirdiklerini ve koordinasyon merkezini de bu amaçla kurduklarını ifade etti.
 
MHP Ayazağa Koordinasyon Merkezi’nin açılış törenine katılanlar arasında İl Başkan Yardımcıları Aziz Aydoğdu, Ali Yetkin, Selami Şişman, Selahattin Koçarslan, İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Bıçak, Sarıyer İlçe Başkanı Erdal Çoban, Sarıyer Belediye Meclis Üyeleri Oğuzkan Yüksel, Osman Güloğlu, Abdullah Oğuz Akkuş, İlçe Kadın Kolları Başkanı Esma Hancıoğlu, Teşkilat Başkanı Vedat Şahin, Ocak Başkanı Ahmet Efe ile çok sayıda partili yer aldı.

mhpayazagaic1.jpg
 
ERDAL ÇOBAN: “AYAZAĞA’NIN SARIYER’E BAĞLANMASINA SEVİNDİK”
Açılışta konuşan MHP Sarıyer İlçe Başkanı Erdal Çoban, “Az önce dernek ziyaretleri için Yeşiltepe’ye çıktık. Ayazağa’ya şöyle bir baktık. Bana derseniz ne gördünüz diye; Rize’yi, Gümüşhane’yi, Samsun’u, Giresun’u, Sinop’u, Erzurum’u, Trabzon’u, Ordu’yu, Kastamonu’yu ve ismini sayamadığım kalbi bayrak, vatan, millet, ezan için çarpan Anadolu’yu, büyük Türk milletini gördüm. Bu bizim Ayazağa’daki geniş kapsamlı ilk toplantımız. Biz Ayazağa’nın Sarıyer’e bağlanmasını sevinçle karşıladık. Bu bizim için çok önemliydi. Sarıyer’in Ayazağa’ya çok ihtiyacı vardı. Bu süreci hep beraber güzel bir kaynaşmayla birlikte aşacağız. Tabi ki bununla beraber Sarıyer’e katılım sürecinde sıkıntı olmuştur. İnsanlarımızın akşam evine Şişli diye girip, sabah Sarıyer olarak uyanmaları tabi ki bir anda bölge sakinlerimizin, vatan evlatlarımızın tarafından kabul edilecek bir durum değildir. Bu bölge; Maslak, Ayazağa, Huzur Mahallesi yaklaşık 70-80 bin civarında insanımızın yaşadığı bir bölgedir. Bu bölgelerin Sarıyer’e bağlanması aşamasında insanlara sorulsaydı fikirleri alınsaydı sizler için daha uygun olurdu kanısındayım. Biz böyle düşünüyoruz, biz olsaydık böyle yapardık” dedi.

Açılış töreninden sonra koordinasyon merkezinde biraraya gelen milletvekilleri, il ve ilçe yöneticileri ile partililer hayırlı bir seçim çalışması için dua ettiler.

Bu haber toplam 5528 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT