Meyyali'den annelere sürpriz

Meyyali'den annelere sürpriz
Meyyali’de düzenlenen Anneler Günü Brunch’ında anneniz gerçek bir inci kolyenin sahibi olabilir.

Meyyali Türk Mutfağı, 9 Mayıs Pazar, Anneler Günü Özel Brunch’ı düzenliyor. İstinye sırtlarındaki doğa ve deniz manzaralı eşsiz bahçesinde anneleri ağırlamaya hazırlanan Meyyali’nin bugün için bir de sürprizi var.

“ANNEMİZ BİR İNCİ” sloganıyla aynı gün 3 şanslı anneye gerçek bir inci kolye hediye edecek. Bu değerli hediyeyi annenize vermenin yolu ise şairlik yeteneğinizden geçiyor. Annesi için o anda en anlamlı ve özgün dizeleri yazabilenler bu şanslı 3 kişiden biri olacak. Jüri ise konuklar ve onların alkışları. Sunucumuzun, isim vermeden okuyacağı dizeleri konukların ilgisiyle değerlendirecekler.. En çok alkışı alanlar bu anlamlı günde annelerine bir armağan daha vermiş olacaklar.

Mekâna gelen her anneyi menekşelerle karşılayacak olan Meyyali ekibinin o gün için annelere farklı sürprizleri de olacak. Her gün hamarat ellerinden leziz yemekler yediğimiz annelerimiz, o gün kendileri için hazırlanmış anne yemekleri yiyecekler.

Türkiye’nin etnik coğrafyasından, 7 bölgeden çeşitli peynirler (Çorum Kargı tulum peyniri, Mihaliç peyniri, isli Çerkez)ve reçeller (kekik reçeli, portakal çiçeği, domates reçeli, kuşburnu marmeladı, patlıcan reçeli, ceviz reçeli) ve çeşitli bölgesel tatlardan oluşan zengin açık büfe brunch… Bilindik sıcakların yanında (menemen, patates kavurması, ege otları, çökelek sündürmesi…gibi), kuzu çevirme, gözleme, İskilip dolması, geleneksel yöresel tatlılar (kaymaçina, incirli hurma, kaymaklı ekmek kadayıfı, kazandibi) ve daha neler neler.  Fiyat: Kişi başı 45 Lira

9 Mayıs 2010 Pazar
Saat: 10.00-15.00
Tel: 0212 323 33 93
Adres: Eski Koruyolu Mevkii Şişli-Emirgan Caddesi No:3 İstinye Sarıyer

Bu haber toplam 1627 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT