Meyyali'de ödül gecesi

Meyyali'de ödül gecesi
Mutfak kültürü ödüllerinin sahipleri Meyyali restoranda düzenlenecek olan dev organizasyonda sahiplerini bulacak.

Mevlana’nın aşçısı olan “Ateşvaz-ı Veli”, mutfak kültürü ödüllerinin sahipleri İstinye’deki Meyyali restoranda düzenlenecek olan dev organizasyonda sahiplerini bulacak.

28 Nisan’da Meyyali’nin ev sahipliği yaptığı organizasyonda Anadolu Halk Mutfağı Derneği tarafından düzenlenecek törenle Türk Mutfak Kültürüne katkılarından ötürü 7 ayrı kategoride, 7 önemli isme ödül verilecek. 

Anadolu Halk Mutfağı Derneği, bu yıl mutfağımızın tanınması ve yaygınlaşması amacıyla gerçekleştirdiği etkinliklere bir yenisini ekliyor. Yeni bir gelenek başlatarak,  Türk mutfak dünyasına katkı verici seçkin örnekler sunan işletmeler,  Mutfak Endüstrisi Şirketleri, Sivil Toplum Kuruluşları, Türk Mutfağının büyümesi ve güçlenmesi adına çaba sarf eden Araştırmacı, Akademisyen, Yazarlar ve Medya kuruluşlarını ödüllendiriyor. 
28 Nisan 2010 tarihinde, Mis Group sponsorluğunda ve Meyyali Türk Mutfağı’nın ev sahipliğinde gerçekleşecek bir davetle özel olarak tasarlanmış ödüllerin sunulacağı bu organizasyon adını çok eski bir mutfak ustasından alıyor… “Ateşbaz-ı Veli”

Türkiye’de gastronomi dünyasının saygın kuruluşlarının önderleri, basınımızın seçkin isimleri ve mutfak dünyasının önemli isimlerinden oluşan seçici kurul üyeleri, her biri büyük bir titizlik sonucu belirlenen adaylar arasından seçim yapacaklar.

Meyyali Restaurant
İstinye Yokuşu, Eski Şişli Emirgan Cad. Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü Karşısı No:3 İstinye/Sarıyer
Telefon: 0 212 323 33 93
Web: www.meyyali.com.tr

Bu haber toplam 1979 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT