MEYYALi evlilik fuarında

MEYYALi evlilik fuarında
Sarıyer’in seçkin mekânları arasında yer alan Meyyali Restaurant evlilik fuarına katılıyor.

Sarıyer’in seçkin mekânları arasında yer alan Meyyali 5-7 Şubat tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek evlilik fuarına katılıyor.

Türkiye’nin en büyük ve en görkemli evlilik hazırlıkları fuarı Evlilik Dünyası, 5 – 7 Şubat 2010 tarihleri arasında, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda 8. kez düzenlenecek. Evlilik sektöründe faaliyet gösteren, alanında lider 200 firmayı bir araya toplayan fuar, her yıl evliliğe adım atacak 33 bin çifte rehberlik ediyor. Bu yılki fuarda yer alacak olan firmalar arasında Sarıyer ve İstanbul’un seçkin mekânları arasında yer alan Meyyali de yer alıyor.

Bu yılki konsepti “Geçmişten Günümüze İstanbul Gelinleri” olarak belirlenen Evlilik Dünyası Fuarı, yine birbirinden şık etkinliklere ev sahipliği yapacak. Trendlerin çıkış noktası olması, yılın gelinlik modasının ilk görüldüğü yer olması, tüm sektörü bir araya toplayarak rekabet ve kaliteyi artırması, her geçen yıl daha da büyüyen evlilik sektöründe fuarın vazgeçilmez olmasını sağlıyor.

Evlilik hazırlığı yapan çiftler, düğün mekânlarından ev dekorasyonuna, takı – pırlantadan davetiyeye, balayı seçeneklerinden düğün pastasına kadar bir çok farklı alanda, tüm ihtiyaçlarına bu fuarda ulaşma şansı buluyor. Çiftlere ve ailelerine olduğu kadar sektöre de hizmet veren, firmalara ışık tutan fuar, sektörün daha verimli, çağdaş ve etkin bir hale gelmesinde lokomotif rol üstleniyor.

Bu haber toplam 2962 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT