Mehmet Deniz'den yeni yıl mesajı

Mehmet Deniz'den yeni yıl mesajı
CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, 2014 yılını hem ülke hem de Sarıyer açısından değerlendirdi.
İşte Mehmet Deniz'in yeni yıl mesajı:
2014 yılını bugün itibarı ile geride bırakıyoruz. Hem ilçemiz açısından hem de Ülkemiz açısından çok hareketli bir yıl geçirdik.30 Mart yerel seçimleri ve 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimlerini yaşadık. Yerel seçimde parti olarak ülke genelinde arzu etmiş olduğumuz başarıyı elde edemedik ancak Sarıyer’de 25.000 oy farkı ile partimiz ipi göğüsledi.
 
Soma ve Ermenek’ teki maden kazaları, asansör kazaları, Sarıyer’de 40 ‘ın üzerinde mültecinin tekne kazasında boğulması bizleri yasa boğdu.17 ve 25 Aralık 2013’te düzenlenen ‘Rüşvet ve Yolsuzluk’ operasyonu 2014 yılının en önemli gündem maddesindendi. Aksaray adında kaçak bir Cumhurbaşkanlığı Sarayımız oldu.2014 yılının en önemli olaylarından biriside yasaklar yılı olması,150 ‘den fazla olaya yayın yasağı getirildi. Aslında okullarda hiç yılbaşı kutlanmadığı halde sanki kutlanıyormuş algısı yaratılarak, Sarıyer İlçe Milli Eğitim müdürü yılbaşı kutlamalarını yasakladı.
 
Üzüntülerimiz oldu, kırgınlıklarımız oldu, bazılarımız için harika bir yıl olmuş olabilir, bazılarımız benim de yaşadığım gibi yakınlarını kaybetti, acı çekti. Hepsi geride kaldı.2015 yılında üzüntüden, kırgınlıktan uzak, barış sevgi dolu verimli bir yıl olmasını dilerim.
 
Saygılarımla,
Mehmet Deniz
CHP Sarıyer İlçe Başkanı

Bu haber toplam 2914 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT