Mecliste CHP grubu karıştı

Mecliste CHP grubu karıştı
Belediye Başkanı Şükrü Genç’in belediyeye ait arsaları satmak istemesi CHP grubunu karıştırdı. Gökan Zeybek ile Özgür Doğan arasında sert tartışmalar yaşandı.

Geçtiğimiz günlerde yapılan meclis toplantısı öncesinde CHP Sarıyer Belediye Meclis grubunda yine hareketli dakikalar yaşandı. Belediye Başkanı Şükrü Genç’in belediyeye ait arsaları satmak istemesi CHP grubunu karıştırdı. Meclis Üyeleri Gökan Zeybek ile Özgür Doğan arasında yaşanan sert tartışma restleşmelere kadar gitti.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Reşitpaşa ve Maden Mahallesi’nde bulunan belediyeye ait iki arsanın satışı ile ilgili belediye meclisinde yetki istedi. Şükrü Genç’in katılmadığı grup toplantısında tartışılan bu konuya Meclis Üyesi Özgür Doğan muhalefet etti. “Yangından mal mı kaçırılıyor? Belediyenin arsalarını alel acele neden satıyoruz?“ diyen Doğan’a, Gökan Zeybek cevap verince sert tartışmalar yaşandı. Satışa karşı çıkan Doğan'a ise, “Belediyeye icra gelecek buralara el konulmadan elden çıkartmamız lazım. Belediye binası için kaynak lazım” denildiği belirtildi. Normalde tüm meclis toplantılarında kâtiplik yapan Özgür Doğan, kâtip koltuğu yerine oturmayarak tepki gösterdi.

Şok iddiaların olduğu belediyedeki arsa satışları ile ilgili tüm gelişmeler ve AK Partili Cemil Özbalta’nın açıklamaları Pazartesi günü yine Sarıyer Manşet’te olacak.

Bu haber toplam 1662 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT