Maden ofisini Bakan Çubukçu açtı

Maden ofisini Bakan Çubukçu açtı
AK Parti Maden Mahallesi seçim irtibat ofisi Devlet Bakanı Nimet Çubukçu’nun katıldığı bir törenle açıldı.

Açılış törenine Nimet Çubukçu’nun yanı sıra; AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir, AK Parti Sarıyer Belediye Başkanı M.Akif Şişmanoğlu, AK Parti Belediye Meclis Üyesi Adayları ve çok sayıda mahalle sakini katıldı.

Tören alanında ortamın muhteşemliğinden memnuniyetini bildiren İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir’den sonra bir konuşma yapan M.Akif Şişmanoğlu, “Biz durmak yok yola devam, durmak yol yola devam dediğimiz sürece çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Sarıyer’in bütün sorunlarına çözüm bulma noktasında bize her zaman destek ve katkı sağladı, bundan sonra da desteklerini sürdürecek olan kendisi de Sarıyerli olan Bakanımıza teşekkür ediyorum. Bundan sonraki 5 yıllık süreçte de hükümetimizin ve Büyükşehir Belediyemizin imkanlarının kesintisiz ve yoğun bir şekilde Sarıyer’e odaklanmasını istiyorsanız; AK Parti Hükümeti ve AK Parti belediyeler birlikteliğini bozmamanızı rica ediyorum. Sayın Başbakanımız bu anlamda, sen Türkiye’sin büyük düşün diye sesleniyor, bizde sen Sarıyer’sin büyük düşün diyoruz.” dedi.

Kendisi de Maden Mahallesinde ikamet eden Devlet Bakanı Nimet Çubukçu ise yaptığı konuşmada; “Bugün burada yine bir seçim heyecanı çerçevesinde hemen her mahallede bizi sizlerle buluşturacak irtibat bürolarımızdan bir tanesini daha açıyoruz. Maden Mahallesi benim için çok önemli. Benim ikamet ettiğim yer. O yüzden de burada bulunmaktan, sizlerle buluşmaktan ayriyeten mutluluk diliyorum. Seçim döneminin her şeyden önce barış içinde bir yarış şeklinde geçmesini temenni ediyorum. Pırıl pırıl, çok başarılı, başarılı olduğu kadar da gelecek vadeden sevgili Akif Şişmanoğlu kardeşimin, önümüzdeki dönemde geçmişten bugüne takip ettiğimiz AK Partili belediyecilik anlayışı içerisinde çalmadan, çaldırmadan, dürüstçe, güvenilir bir şekilde Sarıyer’i yöneteceğine yürekten inanıyorum.

Konuşmaların ardından Nimet Çubukçu, Hüseyin Özdemir ve M.Akif Şişmanoğlu kurdele keserek seçim irtibat bürosunun açılışını yaptı.

MADEN ESNAFINI ZİYARET ETTİ
AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir’in yanı sıra AK Parti Belediye Meclis Üyesi Adaylarının da katıldığı ziyarette, esnafın sorunlarını yerinde gören ve dertlerini dinleyen Şişmanoğlu, çözüm önerilerini anlattı.

YAPTIKLARIMIZ, YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR
17 yıldır Maden mahallesinde esnaf olarak bulunduğunu söyleyen bir mahalleli, Çırçır’a yapılan tünel projesi nedeniyle bulundukları bölgedeki evlerin yıkılacağı yönünde dedikoduların olduğunu söyleyen esnafa Şişmanoğlu; “Bunlar dedikodu veya korku siyaseti üzerinden prim yapmak isteyen siyasilerin konuşmaları olabilir. Bizim için göreve geldiklerinde yıkacaklar, yakacaklar diyorlar ama biz zaten 7 yıldır Ankara’da 5 yıldır ilçede ve Büyükşehir’de görevdeyiz. Kimin evi yıkılmış? Planlar gereği gerçekleştirilen mağduriyetlerin hepsi de giderilmiştir.  Tayyip Erdoğan’ın Genel Başkanı olduğu bir partinin vatandaşını mağdur etme anlayışı içersinde olması mümkün mü? Biz burayı yıkmaya değil daha güzel icraatlar yapmaya geliyoruz. İnşallah yıkıma gerek kalmadan projeler geçekleştirilir. İstinye Dereiçi’nden Borsa’ya çıkan yolda birkaç evin yıkılması gerektiği planlanmış ama daha sonradan proje değiştirilerek hiçbir halkımız mağdur edilmemiş. Bizim yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır.” dedi.

Bu haber toplam 1644 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT