Köpekler istedi diye atlar ölmez!

Köpekler istedi diye atlar ölmez!
SARIYER MANŞET MEDYA GRUBU hakkında karalama çalışması yürütenlere Ömer Canıbeyaz'dan mesaj var.

SARIYER MANŞET MEDYA GRUBU Sarıyer’de bazılarının soluklarını kesmiş, hayallerini altüst etmiş olacak ki arkamızdan atıp tutmalar, karalamalar, iftiralar ortalıkta almış başını gidiyor. Sariyerliler.com’u karalamaya gücü yetmeyenler yine işbaşı yapmış; din, dil, ırk üzerinden bizleri yaftalamaya başlamışlar. Ben ve ortağım Vedat Özdemir hakkında kulis çalışmaları yapan kendini bilmezler, bükemedikleri elleri öpeceklerine, etik ve ahlaki değerleri hiçe sayarak gerçek pespaye kişiliklerini, salyalı ağızlarıyla insanlara kusmayı görev bilmişler. Ama unuttukları bir şey varki; “Köpekler istedi diye atlar ölmez”. MANŞET GRUBU kararlılıkla yoluna devam edecek, ‘Yenilen pehlivan güreşe doymaz’ mantığıyla hareket edenlere gerçekleştirdiği yayıncılık ve Sarıyer’e getirdiği kaliteyle kendilerine cevap verecektir. O’cu, bu’cu, şu’cu zihniyetiyle insanların akıllarını bulandırmaya çalışanlar şunu bilsinler ki geçmişte olduğu gibi şimdi de başarıya ulaşamayacak, yaptıkları yanlarına kalmayıp ektiklerini biçeceklerdir.

HASAN SEFER SARIYER’İ ÇOK SEVMİŞ(!)
Hasan Sefer ismini bizi takip edenler çok iyi hatırlar. Yoksa, hatırlayamadınız mı? Hani o Sariyerliler.com’da yayınladığımız kıvrak fotoğrafıyla herkesi kendine hayran etmişti. Hani şu Sarıyer Belediyesi’ne basın ekibi kuran Mos Media’nın patronu. Hani her ay belediyeden 72 BİN TL alarak, yan gelip yatan playstationcu Hasan. Tülün’ün basın danışmanının kankası. Tetikçi kalemşörlerin ağa babası. Şu TEKNOPLAY’in ortağı.

Hasan, Sarıyer’i çok sevmiş olacak ki, hizmet(!) verdiği belediye ekibinden herkes tasını tarağını toplarken; o Sarıyer Çiçek Köfte’yle ortaklık anlaşması yapmış. Ortağı olduğu şirketin reklamlarını, köfteci dükkânının her tarafına astırmış. Çiçek Köfte dibinde duran Sarıyer Belediyesi’nden nasıl faydalanacağının hayalini kurarken, bizim Hasan geçmiş tecrübelerinden taktikler vermiş olacak ki kısa zamanda ahbap olup beraber iş yapmaya karar vermişler. Ne de olsa Hasan’ın yapısı bu. Faydalanmayı iyi becerir. İyi işler Hasan’ım…

Bu haber toplam 9119 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT