Kilyos plajı halka açıldı

Kilyos plajı halka açıldı
Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Kilyos Plajını halka açtı.

Haftanın her günü 08:00 - 18:00 saatleri arasında plajdan ücretsiz olarak faydalanılabilecek.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in seçim öncesi projelerinden biri olan “Sahiller Halkın Olacak” sözü hayata geçti. Vatandaşlar, daha önce girişi ücretli olan belediyeye ait Kilyos plajından artık ücretsiz olarak yararlanabilecek.

Başkan Şükrü Genç, seçim öncesi halka verdikleri sözleri bir bir yerine getirmekten mutlu olduklarını ifade ederek, “Projeyi geçen yıl hayata geçirmeyi planlıyorduk, ancak gerekli altyapının oluşturulması ve çalışmaların tamamlanması zaman aldı. Uygulamayla, Kilyos’ta belediyemize ait plajı ücretsiz yaparak, gelir düzeyi düşük vatandaşlarımızın tatil ve deniz ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyoruz. Ayrıca, eşsiz boğaz manzarasından faydalanılacak Manzara Terasları projemiz için de çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Altyapı ve temizlik çalışmaları tamamlanarak, tuvaletleri, soyunma ve duş kabinleri yeniden düzenlenen, ayrıca cankurtaran ve güvenlik eksiği giderilen plajdan, vatandaşlar haftanın her günü sabah 08.00 ile 18.00 saatleri arasında ücretsiz olarak yararlanabiliyor.

Bu haber toplam 8825 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT
1 Yorum