Kılıçdaroğlu’ndan başkanlara teşekkür plaketi

Kılıçdaroğlu’ndan başkanlara teşekkür plaketi
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eski ilçe başkanlarına plaket vererek partiye verdikleri emeklerden dolayı teşekkür etti.

 

CHP İstanbul İl Başkanlığı tarafından Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri'nde partide görev yapmış eski Milletvekilleri, eski İlçe Başkanları ve eski Belediye Başkanlarına CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu plaket vererek teşekkür etti. Törende Sarıyer’de ilçe başkanlığı yapanlar da plaketini İlçe Başkanı Mehmet Deniz ile birlikte Kılıçdaroğlu’nun elinden aldılar.
 
Törende yaptığı konuşmada partililerin ayrım yapmaksızın herkesle kucaklaşmalarını isteyen Kılıçdaroğlu, "Gücümüzü birleştireceğiz. Güney kuzey, doğu batı ayrımı yapmayacağız. Irkçılık bu partide olmamıştır, olmayacaktır. Bu ülkede yaşayan 74 milyonu aynı derecede yurtsever kabul ederiz biz. Kimsenin kimliğine, inancına müdahale etmeyiz. Saygı gösteririz. Kucağımız kocaman, kollarımız kocaman bütün Türkiye'yi sarıyoruz. Bugün sokakta karşılaştığımız yurttaşa nasıl selam veriyorsak onları kucaklayacağız" dedi. 

chp_plaket_ic.jpg
 
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, düzenlenen törende partiye emeği geçen, aralarında Sarıyer Eski İlçe Başkanları Hikmet Öziş, Sami Canel, İzzet Bayraktar, Şevki Bakırcı, Erol Abik, Cengiz Alp, Hayri Gürkan ve Halim Serdar Sarıoğlu'nun da bulunduğu 381 kişiye sırayla plaket verdi.
 
Törene, CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, İstanbul Milletvekili Bihlun Tamaylıgil, İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı ile CHP'li ilçe başkanları ve Belediye Başkanları da katıldı.

Bu haber toplam 4039 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT
1 Yorum