Kılıçdaroğlu, İBB’nin Sarıyer’deki çalışmalarını inceledi 

Kılıçdaroğlu, İBB’nin Sarıyer’deki çalışmalarını inceledi 
İstanbul'da, "Adım Adım İktidara Projesi Tanıtım ve İlk Eğitim Toplantısı"na katılan Kılıçdaroğlu, daha sonra İSKİ Baltalimanı Biyolojik Atık Su Arıtma Tesisi'ni ziyaret etti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul'da çeşitli incelemelerde bulundu. "Adım Adım İktidara Projesi Tanıtım ve İlk Eğitim Toplantısı"na katılan Kılıçdaroğlu, daha sonra İSKİ Baltalimanı Biyolojik Atık Su Arıtma Tesisi'ni ziyaret etti.

Kılıçdaroğlu, yetkililerden tesise ve yapımı süren yeni ek ünitelere ilişkin bilgi aldı. Kılıçdaroğlu'na CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, İstanbul Milletvekili Gökan Zeybek ve CHP Sarıyer İlçe Başkanı Sevim Yalınkılıç da eşlik etti.

Kılıçdaroğlu, yetkililerden İSKİ Baltalimanı Biyolojik Atık Su Arıtma Tesisi ve yapımı süren yeni ek ünitelere ilişkin bilgiler aldı. İnşaatta çalışan işçileri selamlayan Kılıçdaroğlu, 'Önce iş güvenliği' vurgusu yaparak, önlem ve kurallara uyulması gerektiğini ifade etti.

kilic-ic1.jpg

Buradaki incelemesinin ardından Kılıçdaroğlu, Hasanpaşa'daki Gazhane'ye geldi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mahir Polat, Kılıçdaroğlu'na, iklim müzesi, tiyatro alanları, atölyeler, kütüphane, kafeterya, sosyal alanların bulunduğu ve son aşamaya gelen projeyi anlattı.

 

Bu haber toplam 24925 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT