Kazım Karabekir’de anlamlı turnuva

Kazım Karabekir’de anlamlı turnuva
Sarıyer Kazım Karabekir Mahallesi’nde gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak amacıyla Sezer Ayverdi anısına futbol turnuvası düzenlendi.

Sarıyer Kazım Karabekir Mahallesi’nin gençleri anlamlı bir futbol turnuvasına imza attı. Mahallede yaşayan gençler geçtiğimiz yıllarda kaybedilen Sezer Ayverdi’nin anısına futbol turnuvası düzenledi. “Uyuşturucu ve Çürümeye Karşı Özgürlüğe Koşuyoruz” sloganıyla düzenlenen turnuvaya çok sayıdaki genç katılarak anlamlı mesajlar verdi.  Bu anlamlı organizasyonda Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç de katılarak gençlere destek verdi. Organizasyona Belediye Başkan Yardımcısı Nadir Günday, meclis üyeleri Ersin Şahin ve İrfan Sandıkçı ile mahalle muhtarı Ali Gündüz de katıldı.

kzm1.jpeg

Başkan Genç; “Gençlerimize desteğimiz devam edecek” 

Başkan Genç “Kazım Karabekir Mahallesi'nde yaşayan vatandaşlarımız ile özel bir konuya dikkat çekmek adına düzenlenen futbol turnuvası için bir araya geldik. Vatandaşlarımızın yaşadıkları mahallede meydana gelen ve ailelerin çocukları için tedirgin olduğu uyuşturucuya karşı sergiledikleri onurlu ve örnek davranışlarına bizler de son eve kadar olan desteğimizle onların yanlarında olmaya devam edeceğiz. Çocuklarımızı ve gençlerimizi bu zararlı ve kötü alışkanlıklardan uzak tutmak amacıyla 'Uyuşturucuya ve Çürümeye Karşı Özgürlüğe Koşuyoruz' adıyla Sezer Ayverdi adına düzenlenen bu turnuvada mahalle sakinleri ile beraber futbolun ve dostluğun güzel anlarına beraberce tanıklık ettik. Bu örnek davranışlarından dolayı gençlerimizi kutluyorum” dedi.

kzm2.jpegkzm3.jpegkzm4.jpegkzm5.jpegkzm6.jpegkzm7.jpeg

Bu haber toplam 2578 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT