Kaymakamdan MANŞET'e ziyaret

Kaymakamdan MANŞET'e ziyaret
Sarıyer Kaymakamı Ömer Karaman Sarıyer Manşet Gazetesi'ni ziyaret ederek Ömer Canıbeyaz ve Vedat Özdemir ile sohbet etti.

Sarıyer Kaymakamı Ömer Karaman gazetemizi ziyaret ederek, Sarıyer Manşet Gazetesi’nin sahipleri Vedat Özdemir ve Ömer Zeki Canıbeyaz ile sohbet etti. Sarıyer Manşet Yayın Kurulu Üyesi Cemal Beşkardeş'in de bulunduğu ziyarette Karaman, Sarıyer'de gerçekleştirmek istediği projeleri hakkında önemli bilgiler verdi.

Yerel basının öneminde değinen Kaymakam Karaman, Sarıyer’de yerel basının bu denli güçlü olmasının bir şans olduğuna değinerek, “Kamu yararına çalışıyoruz. Bu noktada basınımızla da aynı görev bilinci içerisindeyiz” dedi.

Sarıyer’e “3B” projesi
Kaymakam Karaman Sarıyer’in bir marka olduğunu ve bu markayı geliştirmek için çaba harcayacağına değinerek, “Sarıyer kendine has markalaşmış değerlere sahip. Balıkçılık ve Börek Sarıyer’in sembollerinden, ayrıca yakın bir zamanda yüksek potansiyelli Bal üretimini de gerçekleştireceğiz. İlçemizde ‘3B’ projesiyle ekonomik ve sosyal anlamda önemli bir hamle yapacağız” dedi.

ziyiceri_405974198.jpg

Köylerle ilgili önemli projeler
Sarıyer’in köylerinde önemli projeler gerçekleştireceklerini söyleyen Kaymakam Karaman, “Köylerimize has projelerle o bölgeleri cazibe merkezi haline getirebiliriz. Turizm, seracılık, arıcılık, kahvaltı köyü gibi çeşitli şekillerde önemli işler yapabiliriz. Bu konuda daha farklı projelerimizde var. Bunların hepsini önümüzdeki günlerde anlatacağız” dedi.

Bu haber toplam 1625 defa okunmuştur
Etiketler :
HABERE YORUM KAT