Kayacıklılardan muhteşem gece

Kayacıklılardan muhteşem gece
Sarıyer’deki Çamoluklular muhteşem bir gece yaşayarak hasret giderdiler.

Giresun Çamoluk Kayacık Köyü Derneği’nin düzenlediği gecede bir araya gelen Sarıyer’deki Çamoluklular muhteşem bir gece yaşayarak hasret giderdiler.  Katılımın büyük olduğu muhteşem gecede birlik ve beraberlik mesajları verildi. 

Bahçeköy yolundaki Koru Park’ta düzenlenen yemekli geceye Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Başkan Yardımcıları, MHP Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Erol Akkuş, Rumelihisarı Muhtarı Çetin Karayılan ve çok sayıda Çamoluklu katıldı. Köyün resimlerinden oluşan slayt gösterisini izleyen katılımcılar köylerine adeta geri gitti. Konuşmalarda birlik ve beraberlik mesajları verilirken, türküler eşliğinde halay çeken Kayacıklılar doyasıya eğlenme fırsatı buldu. Gecede Belediye Başkanı Şükrü Genç söylediği türkü ile hemşerilerinden alkış aldı.

Kayacık Köyü Dernek Başkanı Mehmet Çayoğlu, geceye katılan konuklara teşekkür ederek başladığı konuşmasında, hemşerilerinin birlikteliği ve dayanışmayı sürdürerek köylerinin sorunlarına sahip çıkmalarını istedi. Tezcan Çayoğlu’nun bizzat ilgilendiği organizasyon kusursuz bir şekilde sona erdi.

Bu haber toplam 5938 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT