Karakuş: Verilmiş bir kararımız yok

Karakuş: Verilmiş bir kararımız yok
Siyasi partilerin ‘Sivaslılar bizi destekliyor’ açıklamalarından sonra, Sivaslılar Dernek Başkanı Bekir Karakuş bir açıklama yaptı.

Siyasi partilerin ‘Sivaslılar bizi destekliyor’ açıklamalarından sonra, Sarıyer Manşet’e açıklama yapan Sarıyer Sivaslılar Dernek Başkanı Bekir Karakuş, “35 bin seçmeni bulunan Sivaslıların şu partiyi destekliyoruz diye verilmiş bir kararı yok” dedi.

Amaçlarının Sarıyer’de Sivaslı bir belediye başkanı çıkartmak olduğunu ancak geçen süreçte bunun gerçekleşmediğini söyleyen Karakuş, “Meclis üyelerinin liselerinin oluşturulmasında bize en fazla değeri veren partiyi destekleyeceğiz demiştik. Amacımız daha çok Sivaslı hemşerilerimizi mecliste görmekti. Bu süreçte CHP’de ilk 15 için verdiğimiz isimleri göremedik. Sadece 17. sırada 1 kişi yer alabildi. AK Parti’de ilk 15’te 2 kişi, DP’de ilk 10’da 4 kişi, MHP’de ilk 15’te 6 hemşerimiz yer aldı” dedi. Karakuş, sözlerine şöyle devam etti, “Şuan tüm partilere eşit mesafedeyiz.  Şu partiyi destekliyoruz diye verilmiş bir kararımız yoktur. Tüm partilere başarılar diliyorum” dedi.

Bu haber toplam 5449 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT
1 Yorum