Kadir Topbaş Sarıyer'deydi

Kadir Topbaş Sarıyer'deydi
Kadir Topbaş, Mehmet Akif Şişmanoğlu ve Hüseyin Özdemir ile birlikte esnafı ziyaret ett, halkın sorunlarını dinledi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mehmet Akif Şişmanoğlu ve AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir ve Belediye Başkanı Yusuf Tülün ile birlikte esnafı ziyaret etti.

Önce AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı binasını ziyaret eden Topbaş, yanına Şişmanoğlu’nu da alarak vatandaşların isteklerini dinledi ve sohbet etti. Gezisi sırasında bazı vatandaşlar İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Sarıyer’e yapılan yatırımlardan dolayı teşekkür ederken, bazı vatandaşlar ise sorunlarını söyleyerek dert yandı.  Daha sonra STK temsilcileri ve muhtarlar ile yemek yiyen Topbaş, Cumhuriyet Mahallesi Armoni Düğün Salonu’nda vatandaşlarla buluştu.

Topbaş gezi sırasında da kendisini takip eden gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Gazeteciler tarafından CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Altınşehir ile ilgili sözleri hakkındaki görüşleri soruldu. Bunun üzerine, Topbaş, ''Altınşehir CHP yönetimi döneminde ortaya çıkmış, en son sorunlu bölgelerden biri. Altyapısını, su, atıksu kanallarını ve doğalgazını tamamlıyoruz. CHP döneminin sıkıntılarını temizlemek bize düşüyor. Bir tek orası kalmıştı, çalışmalarımız hızla sürüyor. Bunları da çamur çekiyor demek ki. Çamurlu bölgelere doğru gidiyorlar'' dedi. 

Cuma günü metro açılıyor
Şişhane-Taksim ve 4. Levent-Atatürk Oto Sanayi arasındaki 7,5 kilometrelik metro duraklarını 30 Ocak Cuma günü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla açacaklarını, Darüşşafaka İstasyonu'nu bu yıl içinde bitireceklerini aktaran Topbaş, ''Seçim çalışmalarının bir düello şeklinde olmasını asla istemiyorum. Yaptığımız işler bizi yeterince anlatıyor ve en doğru kararı İstanbullular sandıkta verecek. Bu bir yarıştır. Bu yarışın sonucu sandıkta ortaya çıkar. Şimdiden herkese hayırlı olsun'' dedi.

Bu haber toplam 1493 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT