Kadınlara özel eğitim kursları

Kadınlara özel eğitim kursları
Ağsu, kadınlara yönelik özel eğitim kursları açacaklarının sözünü verdi.

Av. Yaşar Ağsu, Rumelikavağı, Bağlar Mevkii ve İstinye’de ev ziyaretleri yaparak Sarıyerli hanımlarla buluştu. Ağsu, kadınlara yönelik özel eğitim kursları açacaklarının sözünü verdi.

Demokrat Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Av. Yaşar Ağsu, seçimin son günlerine yaklaşırken, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Rumelikavağı, Bağlar Mevkii ve İstinye’de ev ziyaretlerine katılarak Sarıyerli hanımlarla buluşan Ağsu, hanımların sorunlarını dinleyerek, Sarıyer’le ilgili projelerini ve çözüm önerilerilerini anlattı. 

Bayanlardan yoğun ilgi
Sarıyerli hanımlar da Müge Anlı’nın programından tanıdıkları Ağsu’yu, ilgiyle ve beğeniyle izlediklerini belirterek, Ağsu’ya büyük ilgi gösterdiler. Bu ilgiden oldukça keyif alan Ağsu, avukat kimliğinden dolayı Sarıyer’in mevcut sorunlarını hukuk yoluyla çözeceği gibi, kadınların da her zaman arkasında olacağını ve haklarının savunucusu olacağını belirtti.

Kadınlara özel eğitim kursları
Konuşmasında Sarıyerli hanımlarla ilgili projelerine de değinen Ağsu, “Sarıyer’de her mahallede açmayı düşündüğümüz mahalle merkezlerinde, kendini geliştirmek isteyen hanımlara yönelik özel eğitim kursları açmayı planlıyoruz. Bu kurslarla hem meslek edinmenizi, hem iş hayatına atılmanızı, hem vaktinizi değerlendirmenizi, hem de sosyalleşmenizi sağlamayı amaçlıyoruz” dedi.

Sarıyer Belediyesi halka açık olacak
Sarıyerli hanımların Ağsu’ya, şu anda Belediye binasına giremediklerini, mevcut Başkan’ın kendileriyle görüşmeyi kabul etmediğini, Başkanlığı kazanması halinde belediyenin halka açık olmasını istediklerini belirtmeleri üzerine Ağsu, “Başkanlığı kazanmam halinde Sarıyer Belediyesi halka sonuna kadar açık olacak. Her gün sizlerle birebir görüşebileceğim halk saatlerim olacak” diyerek sözlerini tamamladı.

Bu haber toplam 1443 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT