İşte Sarıyer'in yeni başkanı

İşte Sarıyer'in yeni başkanı
Sarıyer Spor Kulübü’nün 35. Başkanı Sarıyerli iş adamı Mehmet Akdağ oldu.

Akdağ tek liste girdiği kongrede Sarıyer’in yeni başkanı seçildi.

Sarıyer Spor Kulübü Eyüp Odabaşı tesislerinde gerçekleştirilen ve yeterli çoğunluğun sağlandığı kongrede önemli gelişmeler yaşandı.  İbrahim Bozan ve Yönetim Kurulu’nun faaliyet ve hesap raporunun okunması ve üyelerin oybirliği ile ibra edilmesinden sonra yapılan seçimde, Mehmet Akdağ Sarıyer’in yeni başkanı oldu.

Akdağ, kendisine destek verenlere teşekkür ederek başladığı konuşmasında, “15 yıl kadar Sarıyer’in yönetim kurullarında görev aldım. Birçok başkanımızla çalıştım. Yeterli tecrübeye sahip görüyorum kendimi. Yönetimimiz, büyüklerimiz ve Sarıyerlilerle beraber güzel yerlere geleceğiz.  Birlik ve beraberliği sağlayabilirsek Sarıyer’i güzel yerlere getirebiliriz. Bu yüzden herkesten destek bekliyoruz.  Sarıyer Spor Kulübün gelir getirecek projelerle kendi öz kaynaklarını oluşturmasını sağlamak için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Yeni yönetim kurulu şu kişilerden oluşuyor:

Başkan: Mehmet Akdağ

Nedim Keçeli
Ali Cemal Doğan
Ahmet Can
Adem Ceylan
İbrahim Öztürk
Oğuzkan Karakış
Mehmet Kekse
Özcan Sümer
Doruk Malhan
İrfan Terzi
Suat Zengin
Adem Akın
Fergan Genç
Özcan Sadıç
Ahmet Karaman
İsmail Cevahir
Sefer Bilgin
Nevzat Kaya
Caner Aksüt
Kutlu Şaşmaz

Profesyonel Futbolcular Derneği'nin Genel Başkanı ve Türkiye’nin önemli spor adamlarından Turgay Şeren, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, eski Belediye Başkanı Sedat Özsoy’un da hazır bulunduğu kongrede önemli konuşmalar yapıldı. Detaylar yayına hazırlanıyor…

Bu haber toplam 5457 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT