İlçe Milli Eğitim'de bayrak değişimi

İlçe Milli Eğitim'de bayrak değişimi
Sarıyer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne atanan İbrahim Tahmaz, Celal Yılmaz Gültekin'den bayrağı devraldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğündeki görev değişiminde Eğitim Bir Sen Şube Başkanı İdris Şekerci, Şube Başkan yardımcısı Müjdat Kalkan, Yönetim Kurulu üyeleri, Sarıyer Eğitim Bir Sen İlçe Temsilcisi İbrahim Halil Kahraman, İzmit Çayırova Eğitim Bir Sen İlçe Başkanı Adem Şit ve ilçe yönetimi yine ve Sarıyer'den çok sayıda okul müdürü de hazır bulundu.
 
milliic1.jpg
Eğitim Bir Sen Şube Başkanı İdris Şekerci, Celal Yılmaz Gültekin'e üç yılı aşkın süredir Sarıyer'e yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederken, yeni atanan İbrahim Tahmaz'a da yeni görevinde başarılar diledi. Eğitimin ve eğitim camiasının daha iyi noktaya gelmesi noktasında sendika olarak her zaman desteğe hazır olduklarını söyledi.
 
Celal Yılmaz Gültekin, Sarıyer'de üç yıllık çalışma süresinde başarılı bir dönem geçirdiklerini, Sarıyer'in dağınık fiziki konumu itibariyle ve Boğaziçi kanununa tabi oluşu nedeniyle çalışmanın zor bir ilçe olduğunu, ancak bütün zorluklara rağmen çalışma süresince birçok güzel işlere imza attıklarını söyledi.

Sarıyer'e yeni atanan İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Tahmaz ise önce Soma'da hayatını kaybeden maden işçisi şehitlerimize Allah'tan rahmet yakınlarına ve milletimize başsağlığı mesajlarını dile getirdi. Tahmaz, daha önce ilçe müdürlüğü de dahil olmak üzere çeşitli yönetim kademelerinde çalıştığını, geçmişteki yönetim tecrübesinin, yine mesai kavramı düşünmeksizin hizmet üretme idealinin, Sarıyer'de bütün eğitim çalışanlarıyla beraber bir ekip ruhuyla çalışmada kendisi için avantaj olduğunu ve bu avantajı, eğitim paydaşlarının birikimleriyle, destekleriyle birleştirerek Sarıyer eğitiminin daha iyi yerlere gelmesi için gayret göstereceğini vurguladı.
 
milliic2.jpg

İbrahim Tahmaz, insanların geçici olduğunu aslolanın bırakılan eserler ve izler olacağını ifade etti. İbrahim Tahmaz, "Bu makama bizleri layık görenler bu görevi bize vermişler, bizler de buraya bizden önce çalışanların hizmetlerini en azından bir adım daha ileriye taşımanın, çalışmaların kesintiye uğramadan devam etmesinin gayreti içinde olacağız. Bu manada bir gün görevimiz bitip ayrılırken geriye dönüp baktığımızda kalıcı eserler görebilmek en büyük arzumuzdur ve bu arzu çalışma prensibimiz olacaktır” dedi.

İbrahim Tahmaz, kendinden önce Sarıyer'e hizmet etmiş başta ilçe müdürleri olmak üzere bütün eğitim çalışanlarına teşekkür etti. Bundan sonra beraber çalışağı Sarıyer eğitim camiasına başarılar diledi.
 
Ayrıca Tahmaz, daha önce birlikte çalışma imkânı bulduğu Sarıyer Kaymakamı Ömer Karaman ile Sarıyer'de de beraber çalışacak olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Bu haber toplam 10280 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT