İl Başkanı ile fırınları denetledi

İl Başkanı ile fırınları denetledi
Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, CHP İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı ile birlikte sabaha karşı ilçenin çeşitli bölgelerindeki fırınları denetledi.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, sabaha karşı ilçenin çeşitli bölgelerindeki fırınları denetledi. CHP İstanbul Milletvekili Faik Tunay, CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı ve Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz’le birlikte Cumhuriyet Mahallesi, Tarabya, Ferahevler ve Bağlar Mevkii’ndeki bazı fırınları denetleyen Genç’e Başkan Yardımcısı Adnan Ayber, Zabıta Müdürü Semra Kartal ve Sağlık İşleri Müdürlüğü hekimlerinden Armağan Eren de eşlik etti.

firinic1.jpg

Denetimlerde, imalathanelerin fiziksel koşulları ve hijyen durumu, üretim araçlarının temizliği ve ekmeğin gramajı gibi konular ön planda yer alırken, personelin hijyen kurallarına uyup uymadığı da kontrol edildi. Denetim esnasında basına bir açıklama yapan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyer’de fırınların yoğun biçimde denetlendiğini belirtti. İlçe genelinde fırınların temizlik kurallarına uygun üretim yaptığını ifade eden Genç, gramaj açısından da sorun yaşanmadığını kaydetti. Başkan Genç ayrıca, bazı fırınlardaki aksaklıkların düzeltilmesi için gerekli işlemlerin yapılması yönünde talimat verdi. 

firinic2.jpg

Bu haber toplam 3870 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT
4 Yorum