Hüseyin Coşkun’un acı günü

Hüseyin Coşkun’un acı günü
Sarıyer Belediye Meclis Başkan Vekili Hüseyin Coşkun, kız kardeşini kaybetti.
Sarıyer Belediyesi Meclis Başkan Vekili ve Üyesi Hüseyin Coşkun’un kız kardeşi Gönül Kızılkaya 43 yaşında yaşama veda etti. Uzun süredir amansız bir hastalıkla mücadele eden Kızılkaya’nın cenazesi Nurtepe’de bulunan Hacı Bektaş-i Veli Cemevi’nde kılınan ikindi namazının ardından Kireçburnun’da bulunan evinin önüne getirilerek helallik alındıktan sonra, Kilyos Mezarlığı’nda gözyaşları ile uğurlandı.
 
Amansız hastalığa yakalanan ve 4 aydır kanser tedavisi süren, bir çocuk annesi ev hanımı Gönül Kızılyaka’nın cenaze törenine CHP İstanbul Milletvekili Bihlun Tamaylıgil ve Haluk Eyidoğan, CHP Eski Milletvekili Mehmet Sevigen, CHP Parti Meclisi Üyeleri ve İstanbul İl yöneticileri, CHP Sarıyer, Şişli, Bağcılar, Ümraniye, Bakırköy ilçe başkanları ve meclis üyeleri, Şişli Belediye Başkan Vekili Emir Sarıgül, Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, Sarıyer Belediyesi Başkan Yardımcıları Semra Kartal, Sevgi Atalay, Mustafa Tok, Gökan Zeybek ve İsmail Erdem, AK Parti eski İBB Meclis Üyesi Halil Canarıkan,  Hüseyin Coşgun, Selçuk Bozkır, Sarıyer Belediyesi çalışanları, Coşkun ve Kızılkaya ailesinin yakınları ve sevenleri katıldı. 
 
Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, haberi alır almaz Hüseyin Coşkun ve ailesini cenazenin defnedilmesine kadar geçen süreçte yalnız bırakmadı. Sevenleri ve yakınları Gönül Kızılkaya’ya son görevlerini yerine getirirlerken, Sarıyer Belediye Meclis Başkan Vekili Hüseyin Coşkun ve ailesi, cemevi bahçesinde taziyeleri kabul etti. 
 
Sarıyer Manşet Gazetesi olarak merhumeye Allah'tan rahmet Hüseyin Coşkun'a ve kederli ailesine başsağlığı dileriz.

Bu haber toplam 10605 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT